Hej Mircy, jak wygląda sytuacja z darmowym parkowaniem pod Silesia City Center? Korpo różowej się tam przenosi i zastanawiamy się, jak będzie z dojazdem samochodem.
@k__d: wtedy kiedy miastu się będzie opłacało ( ͡°͜ʖ͡°) to tak jak na nosprze miał być, potem przyszła pandemia i nagle plany odsuneli w czasie bo się nie opłacało ( ͡°͜ʖ͡°)
Parking jest tam nadal bezpłatny? Zrobili go w końcu płatnym, czy to dopiero plany?
#scc #katowice #chorzow #slask #silesia #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: Screenshot_2024-01-17-14-37-31-311-edit_com.whatsapp
Pobierz