Wpis z mikrobloga

Boxdel popadł totalnie w kompleks Tyburskich. Wiecie co mnie cieszy? Że nie można wykonać operacji plastycznych wzrostu, bo chłop by pewnie poleciał w rozmiar Marcina Gortata.
Zakompleksiony grubasek jak dotąd z oficjalnych wieści:
- 3000zł miesięcznie na sterydy
- zmniejszenie żołądka w Turcji
- porcelanowe zęby
- wolumetria twarzy
- usuwanie podbrudka
- pewnie liczne zabiegi typu pedicure, manicure, woskowanie klaty i solarium
- trenerzy personalni, dietetycy
- buty korekcyjne dodające 5/10cm wzrostu
Do tego liczne tatuaże maskujące pewnie to i owo.
Ja myślę, że razem ze swoją ex-MadziąOF brali zabiegi w pakiecie.
Nie mówię, że to źle - ma hajs - niech robi ze sobą co chce. Ale dla wielu dzieciaków to jest idol. Niestety. Od zawsze wszystkie drogi na skórty zamiast mentalu. I jeszcze na świątecznym live aferkowym mówił o sobie w czasie przeszłym, że do niedawna był "pierwszym nosem w Polsce" i że już nie ćpa. Tak samo, jak mówił, że nie pije alkoholu od pół roku. A po ostatnim FAME miesiąc temu chwalił się, że się "#!$%@?ł". Ale to pewnie przez emocje po pandorce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #boxdel #polskiyoutube
JanParowka - Boxdel popadł totalnie w kompleks Tyburskich. Wiecie co mnie cieszy? Że ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-12 o 14.58.15

Pobierz
  • 12
czemu on miałby niby jechać po operacje plastyczną do Turcji jak w Polsce wykonanie takiej usługi to dla niego grosze?


@pawelswd: nie wiem czemu, ale był tam "na małym zabiegu" jak to sam ujął
@JanParowka: ludzkie ciało to nie robot terminator gdzie wymieniasz części i wszystko git . Nawet jak o tyle wydłużysz tak dużą kość to #!$%@? się cała biomechanika. Takie operacje robi się u dzieci gdzie jeszcze rosną bo łatwiej wtedy o prawidłową kompensacje i naukę ruchu