Wpis z mikrobloga

Ci dwaj debile myślą że poprzez nagrywanie nieruchomosci będą pośredniczyć w jakiś biznesach i na tym zarobia ( ͡° ͜ʖ ͡°) LUDZIE bezproduktywni dla spoleczenstwa (nie pracuja nic nie robia) sa gwiazdami YT I żyją z niego jak ten świat upada że menele udają że nimi nie sa a ich zycie jest kolorowe (gdy cały majatek to 4 walizki z made in China). To jest idiota ze glowa boli teksty z jego odcinka "podobny kolor do oczu mojej bylej"..pytanie ktorej bo jedna zostawil w PL z dzieckiem i dlugami dziecka sie zrzekl a drugie w Azji zrobil do tego patrzy na Sloneczniki a gada "Stokrotki Van Goga" co za menele

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
Stary dokładnie o tym samym pomyślałem. Wpadli na zajebisty plan... Po ostatnim wieczorze z bacardi.
Gapa: " Kuuur#@$@ Mumin MAM!!!
Mumin(przestraszony, bo nie ogarnął co się dzieje dookoła niego) : "Aleee co masz, gdzie masz? (Nerwowy śmiech) Hehe
Gapa: Mam pomysł na biznes!
Mumin(dłubie palcem w nosie):"Jaki? NO MÓW ŻE!"
GAPA:"BEDZIEMY POSREDNIKAMI Nieruchomości PRZEZ YouTube. Jutro nagramy hotele,a ludzie to KUPIOM"
  • Odpowiedz
CZAICIE ZE TE GALGANY SERIO POUMAWIALI SOBIE WIZYTY W TYCH HOTELACH, ZEBY UDAWAC ZAMOZNYCH BIALASOW DLA KONTENTU.


@boczekmen: to jest jak najbardziej możliwe. W sumie można by wysłać ostrzeżenie do agentów nieruchomości w okolicy, że snują się tacy gołodupcy, którzy tylko zawracają głowę i nigdy nic nie kupią.
Ropuch już w Koh Kongu udawał, że on ma pieniądze i chodził na spotkania dla potencjalnych klientów na nowe mieszkania na osiedlu.
  • Odpowiedz