Wpis z mikrobloga

Film numer trzydzieści trzy to animacja.

Tutaj się trochę rozpiszę czego nie robiłem do tej pory.

Odpowiedzialny jest za nią Netflix.
Animowane dość ładnie, podoba mi się. Sama historia jest też dość OK ponieważ pamiętam poprzednie filmy xD

Godzilla: Planet of the Monsters 2017 r.

Ile do końca? No jeszcze trochę.
Z Japońskich filmów:

- Godzilla: City on the Edge of Battle 2018 r.
- Godzilla: The Planet Eater 2018 r.
- Godzilla Minus One 2023 r.

Jest animowany serial od Netflix który z kronikarskiego obowiązku również obejrzę:

- Godzilla Singular Point (netflix)

Oraz filmy Amerykańskie(obejrzałem ten z 1999r w którym "Godzille grał King Sizal z japońskich filmów :D)":

- Godzilla 2014 r.
- Godzilla: King of the Monsters 2019 r.
- Godzilla vs. Kong 2021 r.

Oraz serial dostępny na Apple TV: Monarch z tego roku.

No i przyszły rok to kolejny film Godzilla x Kong: The New Empire ;)

Wołam tych którzy wykazywali do tej pory zainteresowanie tym tematem zadając mi różne pytania.


@yawa napisałeś mi na początku, żę gumowo będzie jeszcze przez 50, nie wziąłem tego na poważnie w pierwszym momencie :D

#film #filmnawieczor #godzilla #ogladajzwykopem
fi9o - Film numer trzydzieści trzy to animacja.

Tutaj się trochę rozpiszę czego nie ...

źródło: Godzilla_Planet_of_the_Monsters_-_Cast_and_Goji_Reveal_Poster

Pobierz
  • 10
dzięki za pinga, MonsterVerse mi nie leży zbytnio ale Monarch ogląda się całkiem przyjemnie (choć też trochę durnych wątków według mnie), dzisiaj finał sezonu to jak zaczniesz to już będziesz miał wszystko dostępne
@fi9o no i jak, przygoda? Możesz już w zasadzie określić jaki twój ulubiony film był.

I niżej napisane że monarch już skończony więc zajebiscie. Kubie sobie HBO ponownie i oglądnę.
via Android
  • 0
@yawa ciężko. Bardzo ciężko wytypować ten jeden. Bo Seria Reiwa mi siadła bardzo ale jej zakończenie z Finał Wars było dramatyczne ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i jak dotknęli CGI w Shin Godzilla też mi się bardzo podobało. Natomiast te starsze są jakości power Rangers i mniej więcej wszystkie bawiły mnie tak samo.