Wpis z mikrobloga

@BelleDerphine: ta #!$%@? prawda mam tam rodzine jestem co roku i po za jednym sklepem w ktorym mozna kupic mocniejsze alko dalej gazuja jak przed ta prohibicja kilkanascie lat temu to tylko udawane gaszenie problemu z alkoholem a rzeczywistosc wyglada tak ze Szwed wyjezdza z pelnym koszykiem od piwa w poniedzialek i wraca znow w piatek po to samo w wiekszej ilosci i to kazda klasa od pana w garniturze ktory
  • Odpowiedz
@Alvarez17: Swego czasu leciały słynne donejty na Ernesta Marcinkowskiego i całe rodzeństwo Jacy. Ernest ma go prawdopodobnie w dupie, bo Jaca kiedyś mówił, że ma #!$%@? w rodzinie przez te strimy, jedna siostra chyba utrzymuje kontakt z jego dziećmi i druga siostra ze Szwecji chciała go wziąć i w jakiś sposób zawsze się nim interesowała. Jeszcze jest trzecia. Pamiętam też latał taki film na YT dramat Jacka Marcinkowskiego i tam jakaś
  • Odpowiedz
  • 0
@beuntrue: pamiętam ten filmik dramat Jacka Marcinkowskiego on miał dużo wyświetleń na YouTubie ale potem go zdjęli i też czytałem ten komentarz, a w sumie jestem ciekawy co te całe rodzeństwo Agnieszka, Arleta, Ewa, Ernest o nim sądzą I jak zareagowali jak zobaczyli go pierwszy raz na streamie na U2 albo Jak widzieli jak Daniel go napier dala
  • Odpowiedz
ta #!$%@? prawda mam tam rodzine jestem co roku i po za jednym sklepem w ktorym mozna kupic mocniejsze alko dalej gazuja jak przed ta prohibicja kilkanascie lat temu to tylko udawane gaszenie problemu z alkoholem a rzeczywistosc wyglada tak ze Szwed wyjezdza z pelnym koszykiem od piwa w poniedzialek i wraca znow w piatek po to samo w wiekszej ilosci i to kazda klasa od pana w garniturze ktory smiga tesla
  • Odpowiedz