Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazpisu #pdk
ale pisowców boli ta koncepcja uśmiechniętej Polski. I w sumie nic dziwnego, na marszu widać jedynie orangutanów z mordą która mówi że jak spojrzysz się na niego, to jak zauważy, że się na niego patrzysz to, albo podejdzie i ci #!$%@? albo się spyta:

co #!$%@?, chcesz #!$%@? #!$%@?? Patrzysz się na mnie na pisowca-robaka. Wiesz kim ja jestem, #!$%@?? Nie mam pracy #!$%@? albo pracuje za trzy tysiące złotych. Jestem #!$%@? kimś. Jestem kimś!


Dziwicie sie barierkom? Ich to by trzeba w zoo zamknąć #polityka
  • 5
@jozef-dzierzynski: no, to prawda, jak widać po twoim wpisie, zwolennicy PO są mili, uśmiechnięci i pojednawczy, sama miłość. Gdyby tylko nie ci nienawistni pisowcy, którzy jak rozumiem są tam z tobą w pokoju i nie przestają pluć jadem, nawet jak nic nie powiedzą to wiadomo co by chcieli powiedziec, no i źle im z oczu patrzy, zęby im wystają z gęby, ślepia świecą na czerwono.

¯\(ツ)/¯
@jozef-dzierzynski: sądząc po tych krótkich próbkach wypowiedzi, musisz dalece mnie przewyższać intelektem. Jeśli sądzisz że czegoś nie zrozumiem, to pewnie nie mam co nawet próbować.

I wybacz że cię tak brutalnie zaatakowałem, wcale nie chciałem, widać nie byłem się w stanie powstrzymać. Taka natura orangutana. ¯\(ツ)/¯