Wpis z mikrobloga

@farew3Ell: niektórzy pisali że do nauki spoko i że motywacja wzrasta, nie dowiem się jak na mnie zadziała dopóki nie wezmę
Najwyżej nic nie da, jestem na taki scenariusz przygotowany ale szczerze wątpię że tak bedzie xd nie bez powodu jest lekiem na recepte rpw
Aktualnie jestem wrakiem bez motywacji do zrobienia czegoś ze sobą, pięć antydepow nie zadzialalo
@opinia_niepubliczna: o benzo też tak mówili, a jednak pomaga mi na lęk i nie jestem uzależniony mimo że biorę to w sumie regularnie pół roku xd
Regularnie mam na myśli że bez większych przerw, oczywiście nie biorę codziennie i przerwy typu parę dni zdarzają się czesto
@starykuc: Według google rpw to leki zawierające substancje odurzające. Nie wiem czemu rpw ma się koniecznie kojarzyć z czymś skutecznym

Aktualnie jestem wrakiem bez motywacji do zrobienia czegoś ze sobą, pięć antydepow nie zadzialalo


Medikinet nie jest antydepresantem
@farew3Ell:

Poza wskazaniami medycznymi stosowany jest między innymi w celu poprawienia wydajności (zwłaszcza przez uczniów, studentów i ludzi intensywnie pracujących umysłowo), zwiększenia produktywności i koncentracji, poprawy pamięci krótkotrwałej (np. nauka na kolokwium, sprawdzian, egzamin), zniesienia zmęczenia czy poprawy nastroju.

Wychodzi na to, że trochę jest antydepem skoro poprawia nastrój i coś może podziałać na tą motywację. Wiecznie zmęczony psychicznie też jestem, więc tu tez mógłby pomóc. No zobaczę, najwyżej nic mi
@starykuc: Z doświadczenia wiem że nawet jeśli poprawia nastrój to tylko na chwilę a potem mam po nim wahania nastroju. Dlatego biorę go tylko sporadycznie. Najlepiej się sprawdza przed jakimś nieprzyjemnym, niewygodnym zapierdzielem w ciężkich warunkach.
W żadnym wypadku nie brać tego w wolne dni