Wpis z mikrobloga

@programistalvlhard: przegrywa Polska. Bo nie wyobrażam sobie żeby być prezydentem i nie vetować dla zasady wszystkich ustaw albo wrzucać je do trybunału. I tak przynajmniej jeszcze 2 lata.
  • Odpowiedz
Dokładnie, dlatego Kamiński i Wąsik za niedługo pójdą znowu siedzieć, tym razem za pegazusa i już nie będzie dudy do ułaskawienia


@zjadlbym_kebaba: znamienne, jak za każdym razem kryminaliści chcą karania tych, którzy ujawnili ich przestępstwa.
  • Odpowiedz
@domsky: ja jestem świadomy, że kamiński i wąsik chcą karania tych, którzy doprowadzili do ich skazania, ale na szczęście nic nie mogą, szczególnie, że tak jak napisałem, niedługo wpadnie kolejny wyrok, tym razem bez pleców pseudoprezydenta
  • Odpowiedz
ja jestem świadomy, że kamiński i wąsik chcą karania tych, którzy doprowadzili do ich skazania, ale na szczęście nic nie mogą, szczególnie, że tak jak napisałem, niedługo wpadnie kolejny wyrok, tym razem bez pleców pseudoprezydenta


@zjadlbym_kebaba: zawsze prawda obroni się sama. Choćby zajęło to lata, jak w przypadku Tomka Komendy. Nawet jeśli będą ludzie, którzy tak jak Ty będą próbowali przekręcać prawdę całą dobę. Nie mogę się doczekać ile wyroków wpadnie
  • Odpowiedz