Wpis z mikrobloga

Typ na popołudnie:

Dzisiaj, 12:30

Allen v Murphy

under 9.5 @ 1.80

Allen brnie niestrudzenie po trzeci tytuł z rzędu. Wczoraj pokonał w pięknym stylu Higginsa 5-3. Natomiast Murphy rozegrał w piątek mecz z Dottem i ostrzy sobie zęby na przerwanie passy Allena. Dott i Murphy praktycznie odbierali sobie frame za frame, aż do wyniku 4-4. Gra zakończyła się 5-4 dla Murphy'ego. Samego zwycięzcę wytypować ciężko, choć skłaniałbym się ku Allenowi. Nie lubię grać underów, ale wiele wskazuje na to, że wynik nie przekroczy sumy 9.5.

Przydałoby się coś do dubla, więc jak ktoś coś ma, to niech się podzieli. ;) Pozwolę sobie skonsultować typ z @kufeleklomza i dlatego wołam.

#bukmacherka #typdnia #ogracbuka
  • 12
Powiem tak: murphy wczoraj prowadził 3-0 na miękko a potem miał jakieś załamanie a ostatecznie mecz wygrał 5-4 bardzo ale to bardzo szczęśliwie, bo ostatnia czarna którą musiał wbić weszła fuksem do innej łuzy (nawet się nie cieszył ze zwycięstwa). Natomiast Allen faktycznie gra b. dobrze, także mecz bedzie cięzki wg mnie, ja obstawiłem na Murphy +2,5 po kursie 1,28, i jeszcze dorzuciłem kuznetsov, federer, djokovic 2-0 i inter x2. Za 50
@3nriqu3: Nie jestem przekonany co do undera. Mark Selby też miał łatwo i przyjemnie wygrać z Marco Fu (prowadził 4:0) i właśnie skończyło się 6:4. Jeśli miałbym obstawiać, to dałbym jednak over 9.5. Obaj grają dobrze. Murphy pokonał 5:4 Dinga a wczoraj 5:4 Dotta. Będzie zacięty mecz, prawdopodobnie o wygranych będą decydowało pojedyncze, niewbite bile przełamujące break'a.
@kufeleklomza: Trochę nisko. Chociaż jakby dorzucić Twoje tenisowe typy, to już byłoby w miarę dobrze. Ale takie "tasiemce" mają skłonność do nie wchodzenia.

Dobra. Poszedł typ na under 9.5.