Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami: Młody Brejza taki aktywny, a ciekawe czemu nie napisze dlaczego jego ojciec zrzekł się posady prezydenta miasta i uciekł do Senatu żeby mieć immunitet :D Bo przez jego machlojki miasto Inowrocław właśnie przegrywa/przegrało w sądzie sprawę gdzie odszkodowanie będzie szło w dziesiątki milionów, nawet do 10% budżetu miasta...
  • Odpowiedz
Takich kapiszonów wiedzę że macie całą masę xD


@open_or_die: Czekaj czekaj, nie zapędzaj się :D Do PISu mi bardzo daleko, a całą sprawę poruszyłem tylko specjalnie dla młodego Brejzy :) Który innym wszystko wypomina.
  • Odpowiedz
@sayanek mi to bez różnicy, wyciąganie takich spraw w których nawet PiS z całym aparatem państwowym nie potrafił nic zrobić jest po prostu żałosne i brzmi jak przekaz z troll kont.
  • Odpowiedz
@sayanek no ok, ale nie ma tu nic o osobistej odpowiedzialności starego Brejzy, że jakoś wpływał na taki wynik sprawy czy cos. Także po co mu niby ten immunitet?
  • Odpowiedz
@sayanek: Ojca Brejzy nielegalnie podsłuchiwano Pegasusem i mu przejmowano pliki z telefonu a i tak gówno na niego mieli. Patrząc na sposoby inwigilacji przez PiS to fakt, że na nikogo nie udało im się zebrać dowodów świadczy o dużej uczciwości tego środowiska. Aż zaskakująco dużej uczciwości.

Ale i tak się znajdą zwierzaki twojego pokroju co będą powtarzały jakieś bzdury na które nic nie ma poza powtarzaniem hasełek.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Ale tego prokuratura nie ruszyła nawet, to prywatny pozew przeciwko miastu a sprawa się ciągnie od czasu sprzed przejęcia władzy przez PIS... Więc co do tego ma w ogóle PIS? Jedynie NIK zbadał sprawę. Zresztą możesz prześledzić moje posty, jestem jedną z ostatnich osób które można posądzić o sympatykowanie z PISem XD

@gerbilos Bo cały ten bałagan to jego wina

https://expressbydgoski.pl/nik-ujawnia-nieaktualne-mapy-trefne-projekty-i-bezprawne-decyzje-budowlane-w-inowroclawiu/ar/c3-11844555
  • Odpowiedz
Ale i tak się znajdą zwierzaki twojego pokroju


@Herubin: No tutaj już poleciałeś na grubo. Piszę to jako mieszkaniec (w tamtych latach) tego miasta a mnie będą dzieciaki w necie obrażać XD

PS. w tamtych latach sam głosowałem na Brejzę...
  • Odpowiedz
@sayanek czy to jego wina czy nie, to chyba decyduje sąd xD
Pewnie można mu próbować przyklejać przynajmniej niespełnienie obowiązków za dopuszczenie do błędów, ale widocznie nawet chłopcy od Ziobry wiedzieli, że gówno tu ugrają i nie postawili zarzutów.
  • Odpowiedz
@gerbilos: Ale ile razy mam pisać, że ta sprawa to prywatny pozew a nie z prokuratury :D Prokuratura może się tym zając dopiero jak miasto będzie w plecy gruby hajs i postawić mu zarzuty o niegospodarność, dlatego po ok 20 latach rządzenia całym miastem (wszystko obstawione swoimi ludźmi) zdecydował się uciec i zostawił na pastwę PISowi(mianowany pełnomocnik przez premiera).

W ogóle rzuciliście się na mnie jak na PISowskiego trola jeśli ta
  • Odpowiedz