Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz
Gniot 1040.
*Szukamy hotelu do wynajęcia"
07.50 znajomy, który się nie nagrywa - gira / jadą we trzech tuktukiem ogłądać lokalizację. . Dzielą się z kamerdynerem w nagrywaniu gniota z oglądania, jeden do siebie na juptupa, drugi hotel gapa. Chce wśród grażyn wypaść na besmesmena, którym nie był, nie jest, nie będzie. Z początku myślałem, że ten co się nie nagrywa to WALEŃ, SPOCONY KSIEK, się Dziwisz. Ale w dalszej części gniota ok. 20.50 słychać głos tego "się nie nagrywa" I to żaden z w/w. Czyli Ropuch z Kamerdynerem znaleźli kąkęt do zapchsnua gniota. A w tle, ktoś załatwia interesy z pośrednikiem.
Dla Grażyn Klapek będzie się tym gniotem, kojarzył z Wielkim Bezmesmanem, ale tu się nie liczy. Tylko zapycha PIERDA.
Grażyny o tym nie pomyślą. Cięcie i junQ, którą gapcio chce wymęczyć zabawami z "księżniczkami, basenem u tajemniczego Artura, po to, żeby nie wchodziła mu w drogę.
Kim jest tajemniczy ARTUR, To ten" się nie nagrywa"?
Gapa używa słów wujek na Artura, kamerdynera. Na te "księżniczki" tego grubego od makaronów mówi "siostry"
Co za typ. Kończy gniota, kiedy już weszło z 6 puszek leku.
UmazanyPieprzem - #raportzpanstwasrodka, #popaswpieprz
Gniot 1040.
*Szukamy hotelu do...

źródło: Screenshot_20240111_072621_com.google.android.youtube~2

Pobierz
  • 7
Mnie zastanawia po jaką cholerę oni w ogóle wciągają Klapka w szukanie czegokolwiek.


@darth_invader: Wydaje mi się, że klapek nie mając co robić, to jeździ w lewo i prawo m.in. szukając nowych Polaków. Kiedy już sobie takich znajdzie, to podchodzi i pyta czy może coś z nimi nagrać. Jak Polacy go nie znają i nie wiedzą kim jest, to z dobrej woli dają się nagrywać, natomiast ci którzy go znają nagrywać