Wpis z mikrobloga

Przyznam, że w ostatnich wyborach głosowałem na Trzecią Drogę wybierając w moim mniemaniu mniejsze zło. Jeśli chodzi o poglądy polityczne jestem w centrum. Do osób, które są bardziej po stronie KO i tej strony politycznej Czy poniższy materiał jest zmanipulowany i kwestia chociażby spowolnienia rozbudowy portu w Świnoujściu i powiększenia portu u naszych sąsiadów nie działa bardzo na naszą niekorzyść? To samo w kwestii powstawania nowych parków narodowych?
Pytam na poważnie i prośba o poważne odpowiedzi bez zbędnego rzucania epitetów
https://www.youtube.com/watch?v=q2w2qDElelU #polityka, #polska, #gospodarka, #niemcy, #rozwojgospodarczy,
  • 4
  • Odpowiedz
@przemym: po tym co się ostatnio dzieje jeśli dojdzie do przyspieszonych wyborów to ja albo nie głosuję albo paradoksalnie głosuję na Konfe, też głosowałem na 3 drogę ale nie po to na nich głosowałem by się zachowywali jak PiS-bis, mówię o całej koalicji
  • Odpowiedz
  • 0
@Wezzore-04: Przeglądam Wykop bez zbędnego udzielania się. Bo i po co? Sam nie znam się ani, na gospodarce, ani na polityce. Chcę opinię osób z którymi nie łączy mnie, żadna więź emocjonalna. Po prostu jestem ciekawy Waszej opinii, ale rozumiem Twoje zaskoczenie i podejrzliwość.
  • Odpowiedz
  • 0
@janciopan: Qrcze od Konfederacji odpycha mnie ich "skrzywienie" w stronę religii, ale patrząc co się dzieje to oni w końcu będą tym "mniejszym złem"
  • Odpowiedz