Wpis z mikrobloga

Bodajże 20 grudnia byłem u dentystki i kończyła mi kanałowo dolną piątkę. Ząb powinien być martwy natomiast ja go nadal lekko odczuwam przy dotyku i czasem przy jedzeniu. Na początku twierdziłem że to normalne bo chwile po kanałowym może być jeszcze wszystko wrażliwe i czytałem że taki stan może się utrzymywać nawet do 2 tygodni po leczeniu. Jednak minęło już ponad 3 tygodnie, zaraz będzie 4. Idę do niej za 2 dni bo mam inny ząb do leczenia (ale już nie kanałowo) i zastanawiam się czy ona powinna mi tą dolną piątkę poprawić w ramach jakieś reklamacji jako że chyba coś jest nie tak skoro od skończonego leczenia cały czas go odczuwam przy dotyku, czy jest to zwykłe reendo za które będę musiał teraz znów zapłacić grube pieniądze?

#dentysta #stomatologia #leczeniekanalowe #reklamacja
  • 3
  • Odpowiedz
@hoppbakke: nie chcę Cię straszyć, mój przypadek jest mega rzadki, ALE po roku od leczenia kanałowego mrowiła mnie twarz, podczas mycia. Nic totalnie nie bolało, zaczął mijać drugi rok i stwierdziłem, że to dziwne i pójdę. I okazało się, że dwa zdjęcia RTG nie wykazały tego, co wykazała tomografia, że mam jakiś poprzeczny kanał w wyniku czego ząb ponownie do leczenia kanałowego i drugie tyle siana xd I też miałem takie
  • Odpowiedz