Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chciałbym potestować różne pakiety IPTV, ale na początku muszę zamówić jakiś pakiet Internetu.
Głównie celuję w podstawowe programy + Discovery/BBC, itp. + sport.

Czy 600Mb/s będzie wystarczające?
Czy do takich celów coś jest polecane lub odradzane? Mam dostęp, np. do Orange światłowodu, Toya, UPC, Netia, Vectra, itp.

Z góry dziękuję za pomoc.

#iptv
  • 14
  • Odpowiedz
@bllc: chyba orange jest spoko ztego co koledzy mówią. Vectra niby też ale mi lubi często przyciąć transfer i blokować różne serwery. 300 prędkości też wystarczy pewnie ale 600 dla pewności bym wzial bo to dzisiaj chyba juz standard
  • Odpowiedz
  • 1
@bllc wystarczające będzie STABILNE 150/200 ;)
Dlatego odp nie jest łatwa bo w różnych miejscach różnie działa net od tego samego dostawcy ale Orange powinno być ok.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Dzięki za komentarze, wezmę chyba w takim razie Orange 600Mb, bo różnica względem 300Mb to tylko 10 zł, a może przyda się, np, do torrentów.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Rozumiem, czyli mogę wziąć mniejszy pakiet.
A mam jeszcze pytanie - jestem w nowym mieszkaniu i w tylko w przedpokoju mam gniazdo RJ45.
Czy to do niego możliwe jest podłączenie światłowodu czy może technik będzie musiał puścić zupełnie nową instalację?
  • Odpowiedz
Ja długi czas miałem mobilny net od tmobile 20mb/s i wystarczyło do oglądania tv :D także te 600 to telewizję możesz odpalić na 30 telewizorach jednocześnie
  • Odpowiedz
@bllc prędkość neta nie ma znaczenia obecnie, i tak większość pakietów ma znacznie wyższa prędkość niż bitrate iptv, kwestia najważniejsza to routing do serwerów dostawcy plus ewentualne blokady operatora
  • Odpowiedz