Wpis z mikrobloga

Tag obserwuje już ponad 6k osób #famemma
Od ponad roku #!$%@? tutaj dzień w dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brakuje mi tych czasów jak był większy spokój młyn się robił podczas eventów (teraz nasrane tego więc stąd te poruszenie) a później trochę luzu i można było czytać wszystko a nie tylko najlepsze( i wcale nie zajmowało to dużo czasu)
Co jakiś czas jakieś wojenki tych przygłupów z tagu jakieś good geje i inne przygłupy piszący o #grze ale w taki sposób jakby mieli banie zrytą bardziej niż Śp. Ozdoba lecz miało to swój urok.
Czasem jakiś jednodniowy trend z dupy typu memy w negatywie typu Szatan dyshonor Rosja z Muranem XD
Mimo wszystko jedno jest to samo, aktywna społeczność (6 wykopków nic nie znaczących) potrafi #!$%@?ć kanał sandry od mlekołaka albo banda złych wykopków zrobiła nagonkę żeby #wardegacwel wywiązał się z tej zbiórki na zwierzęta
Brakuje wam tych czasów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy kiedyś Tag był lepszy

  • Yes Yes 41.2% (61)
  • Tak, ale teraz też jest spoko 33.8% (50)
  • Njeeeeee kurrwoooo łachmyto 17.6% (26)
  • Nie było dobrze ale teraz jest średnio też 30% 7.4% (11)

Oddanych głosów: 148

  • 6
@Potezny_Mazur: Nie udzielałem się za bardzo na tagu, bardziej lurkowałem go przez kilka lat, ale bez przesady. Tak naprawdę tag jest zasrany tylko podczas tych najpopularniejszych eventów; przykładowo na dzisiejszej zadymie Prime było całkiem spokojnie (wiadomo czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tag jest nadal w miarę czytelny, a najpopularniejsi typu @wieszjo nadal wiodą prym. Natomiast od mniej więcej roku nawarstwiło się trochę problemów:
- najazd zielonek spamujących