Wpis z mikrobloga

Natan - pamiętaj, żeby w ogóle nie dawać atencji temu pastuchowi, alfonsowi - Świstakowi. Pod każdym twittem Cię zaczepia. Nie jest godzien. Trenuje u Mirka już długo, trener zadecydował i chcą go przepchać, bo Mirasowi procent musi się zgadzać na nową DELTA OPTICA - ZNAJDĘ KURZ NAWET W NOCY (*tu specjalnie przytyk do prokuratora Ciecia, bo chyba ostatnio się #!$%@? w pracy*).
Także - w ogóle nie reaguj. Niech on razem z Faustynem tam kanał dla kukuryn prowadzą, a ty dalej ciągnij #gre.
#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
  • 15
@K00tek wiem, ale tamten Świstak już kombinuje. Nie z nami takie numery, aby Natan zniżał się do poziomu ogórka, który nie ma podjazdu. Na swój kanał wypad, ewentualnie bić się w sportowej waleczce z jakimś nudziarzem.
  • Odpowiedz
  • 4
@ziiemniiak otóż to. Nawet jak zadzwoni, czy będzie do niego mówił to niech wyciągnie telefon i czyta Mirko. Jak ten się naprodukuje i prowadzący się spyta go o to, to niech odpowie 'przepraszam, ale nie słuchałem, byłem zajęty lurkowaniem na wykopie - uciąć temat i nie wdawać się w prowokacje'.
  • Odpowiedz