Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie śmieszy i dziwi zarazem jak słyszane od końca grudnia opinie, że "Duda zaprzepaścił szansę na bezstronność", na "uratowanie wizerunku", "pokazanie niezależności", godności, miękkie lądowanie, bla bla bla i że z tego powodu są zawiedzeni. Ludzie, #!$%@?, czy przez ostatnie lata zgubiliście się w jakiejś jaskini? Ktokolwiek jeszcze wierzy w jakąkolwiek godność, praworządność czy jakąkolwiek sprawczość Dudy jest chyba nieuleczalnie naiwny albo ślepy #bekazpisu #sejm #polska #polityka
NicolasLatifi - Nic mnie tak nie śmieszy i dziwi zarazem jak słyszane od końca grudni...

źródło: 8a1570967dd049-948-568-35-79-1737-1042

Pobierz
  • 13
@NicolasLatifi: Nigdy nie głosowałem na Dudę, ale do samego końca wierzyłem, że się odmieni. Przepraszam za swoją naiwność. Pisowcy jednak nigdy się nie zmieniają. Dopiero odrywanie ich od koryta po 8 latach wladzy uświadamia człowiekowi, że to jest jakaś silnie zorganizowana mafia, która ma w dupie demokrację i liczy się tylko władza.
Ja raczej bym zadał pytanie czy ktoś wierzy w godność i praworządność całej klasy politycznej w Polsce.


@blackthorns: to społeczeństwo wybiera rządzących, a sondażami przedwyborczymi ma pewien wpływ na listy wyborcze. Odradzam taki cynizm jaki zaprezentowałeś bo to pierwszy krok do negowania idei demokracji z trójpodziałem władzy i schlebiania wszelkiej maści autorytaryzmom, etatyzmom, itd.
@NicolasLatifi: Pamiętam jak niektórzy tu wyrażali głosy poparcia dla niego w II turze wyborów 2020 bo "w czasie drugiej kadencji nie będzie miał nic do stracenia więc będzie niezależny od Kaczyńskiego" xD


@WaveCreator: tak niezalezny jak ogon jest niezalezny od psa :D
@virtroy: Jakie haki? xDDDDD Duda nie jest żadną personą, był sekretarzem Kaczyńskiego, i ten go wybił, ze względu na dominujący czynnik PiSowski czyli mierny ale wierny. Prawnik czytający z kartki....
@bonus ja nie przeczę, że tak jest. Chodzi mi o to że w jego sytuacji, kiedy i tak to jego ostatnia kadencja, coś powoduje że nadal ślepo idzie za Kaczyńskim.

Nie wierzę, że on to robi sam z siebie - ślepo zapatrzony w Jarosława. Każdy człowiek na jego miejscu chociaż by spuścił z tonu chyba.