Wpis z mikrobloga

@FejsFak: zaraz przyleci pan "chłopski rozum" i ci powie, że to ściema. A w ogóle to Niemce tysz kopcom. Wiem, bo tam nigdy nie byłem. I w ogóle to może i my spalamy w piecach więcej niż wszyscy inni razem, ale oni pewnie biedni som i kupujo wyngiel na lewo, a te instalacje gazowe, to mają dla picu. Bla, bla, bla...
  • Odpowiedz
  • 3
@rzakus: to i jeszcze ruskie trole dla których pompy ciepła to wróg nr jeden bo nie potrzebują ani ruskiego gazu ani ruskiego wungla a nawet jak używają to dużo mniej niż jakiś kopciuch albo kocioł gazowy
  • Odpowiedz
@7502-6038: moje oczyszczacze łapią też formaldehyd, bo on też w płytach meblowych czy panelach jest. Problemem jest palenie w piecach, ale nie wiem jaka alternatywa skoro z gazem też mają walczyć. Może jedynie tani prąd do domów z atomu? U mnie smog widać gołym okiem w dzień. Teraz jest 107 CAQI
  • Odpowiedz
  • 0
Oczyszczacz ci pyły oczyści


@7502-6038: oczyszczacz jest w stanie zredukować znacząco grubsze pyły to między 10 a 2,5 ale już przy mniejszych jego sprawność drastycznie spada. Problem w tym, że im mniejsza cząsteczka pyłu tym łatwiej wnika do naszego organizmu i niestety oddychając syfnym powietrzem nawet przepuszczonym przez oczyszczacz wdychamy masę tych drobinek, które później krążą miesiącami po organizmie powodując inflamację która skraca życie, pogarsza jego jakość i często trudno
  • Odpowiedz
@FejsFak: to zakres działania moich filtrów, więc nie wiem czemu ma mi się wydawać? Na jakiej podstawie tak twierdzisz, może to Tobie się wydaje? Mam dużo mniejsze filtry, które wyłapują dużo więcej szkodliwych cząstek i są w mojej masce do malowania - to nie jest jakaś zaawansowana technologia.
  • Odpowiedz
@FejsFak: tak wierzę, bo to nie jest nic nadzwyczajnego. Wszyscy inni też muszą wierzyć w skuteczność filtrów do masek, bonusem jest, że nie umierają lub nie mają poparzeń płuc ... to też przekonuje.
  • Odpowiedz
@FejsFak: ale o czym Ty piszesz? Jaki Ty masz dowód, że atestowany sprzęt nie działa? Przecież na zasadzie Twojej logiki można kwestionować wszystko, od leków po majtki.
  • Odpowiedz