Wpis z mikrobloga

@kaczoor: z Adis uciekaj jak najszybciej, Axum, Mekele, Gondor są spoko, ale tam są #!$%@? z Erytrei i dowiedz się jak obecnie sytuacja czy akurat się nie leją, pilnuj rzeczy bo czarni to złodzieje, jak Cię próbują okraść nie cyrtol się tylko walnij czarnego skutkuje. Kobiety są lepiej nastawione, faceci od razu kantują i dają ceny z czapy. Jak lubisz trekkingi to idź na Ras Dashen(najwyższy szczyt) po drodze spotkasz Dżelady
@kaczoor: mnie Etiopia wyleczyła z czarnej Afryki do tego stopnia, że w zeszłym roku olałem lot do Kenii ( w planie było Kilmandżaro) i miesiąc przed kupiłem po raz drugi Kolumbię w której się zakochałem :)
@kaczoor: nie straszę, przyrodę mają naprawdę super i jakbym jeździł z ETT to byłbym zadowolony, wypad na pustynie Danakilską był super nocleg na świeżym powietrzu, ogólnie klimat solnej pustyni i wszystko wokół super. Mnie zraża rasizm do białego i ceny z czapy, w Indiach ceny do białego też są inne ale nie z kosmosu. Do tego na trekking sam nie pójdziesz, bo musisz ciągnąć za sobą przewodnika, kucharza, pomocników i uwaga
ramirezvaca - @kaczoor: nie straszę, przyrodę mają naprawdę super i jakbym jeździł z ...

źródło: P2180860

Pobierz
@DuzyRomek: jedź, Kolumbia jest obłędna. Sama Bogota jest fajna, a Amazonas to jak stare NatGeo( bo to nowe to jakiś shit). Ogólnie, gdzie tam się wbijesz jest cudownie. Takie np. Cali jakieś 20 km od dużego miasta masz takie miejscówki, że wymiękam. Wodospady, góry, zwierzaki, ptaszorki. Ludzie w porządku. Ogólnie, gdzie byłem w Ameryce Łacińskiej jest super, latynosi to spoko ziomki.