///Tenis/// WTA 500 w Adelajdzie 09:00 - CANAL+ Sport 03:30 - CANAL+ Sport
Australian Open, kwalifikacje od 00:00 do 08:00, Player
///Siatkówka///
Liga Mistrzów 17:00 - Arcada Galati - Lube Civitanova, Polsat Sport Extra 17:10 - Czeskie Budziejowice - Luneburg, Polsat Sport News 20:30 - Tours - Asseco Resovia, Polsat Sport
Liga Mistrzów kobiet 19:00 - Mulhouse K - Vakifbank K, Polsat Sport Premium 1
///Piłka ręczna/// Orlen Superliga kobiet 18:00 - Piotrcovia K - JKS Jarosław K, Polsat Sport
///Koszykówka///
Euroliga 18:30 - Fenerbahce - Partizan, Polsat Sport Premium 2 20:15 - Panathinaikos - Anadolu Efes, Polsat Sport Extra
USA, NBA 01:00 - Detroit Pistons - Sacramento Kings 01:00 - Orlando Magic - Minnesota Timberwolves 01:30 - New York Knicks - Portland Trail Blazers 02:30 - Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 04:30 - Los Angeles Lakers - Toronto Raptors
///Hokej na lodzie///
Liga Mistrzów - półfinały 18:00 - Vitkovice - Skelleftea, Polsat Sport Fight 20:15 - Servette - Lukko, Polsat Sport Premium 3
USA, NHL, Viaplay 01:00 - Buffalo Sabres - Seattle Kraken 01:00 - Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings 01:00 - Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks 01:30 - New York Islanders - Vancouver Canucks 02:00 - Nashville Predators - Anaheim Ducks 02:00 - St. Louis Blues - Florida Panthers 02:00 - Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets 02:30 - Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers 03:00 - Arizona Coyotes - Boston Bruins 03:00 - Calgary Flames - Ottawa Senators
///Snooker/// 13:45 - Turniej Masters w Londynie - mecz: Judd Trump - Kyren Wilson, Eurosport 1 19:45 - Turniej Masters w Londynie - mecz: Neil Robertson - Barry Hawkins, Eurosport 1
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych terminarzy zaplusuj ten wpis:
https://wykop.pl/wpis/72994801/jesli-chcesz-byc-wolany-do-kolejnych-codziennych-t
Dzień dobry
///Piłka nożna///
Anglia, EFL Cup - półfinał, Viaplay
21:00 - Middlesbrough - Chelsea
Puchar Włoch
21:00 - Fiorentina - Bologna, Polsat Sport News
Turcja
15:00 - Alanyaspor - Ankaragucu
15:00 - Pendikspor - Antalyaspor
18:00 - Kasimpasa - Basaksehir
18:00 - Rizespor - Besiktas
///Tenis///
WTA 500 w Adelajdzie
09:00 - CANAL+ Sport
03:30 - CANAL+ Sport
Australian Open, kwalifikacje
od 00:00 do 08:00, Player
///Siatkówka///
Liga Mistrzów
17:00 - Arcada Galati - Lube Civitanova, Polsat Sport Extra
17:10 - Czeskie Budziejowice - Luneburg, Polsat Sport News
20:30 - Tours - Asseco Resovia, Polsat Sport
Liga Mistrzów kobiet
19:00 - Mulhouse K - Vakifbank K, Polsat Sport Premium 1
///Piłka ręczna///
Orlen Superliga kobiet
18:00 - Piotrcovia K - JKS Jarosław K, Polsat Sport
///Koszykówka///
Euroliga
18:30 - Fenerbahce - Partizan, Polsat Sport Premium 2
20:15 - Panathinaikos - Anadolu Efes, Polsat Sport Extra
USA, NBA
01:00 - Detroit Pistons - Sacramento Kings
01:00 - Orlando Magic - Minnesota Timberwolves
01:30 - New York Knicks - Portland Trail Blazers
02:30 - Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies
04:30 - Los Angeles Lakers - Toronto Raptors
///Hokej na lodzie///
Liga Mistrzów - półfinały
18:00 - Vitkovice - Skelleftea, Polsat Sport Fight
20:15 - Servette - Lukko, Polsat Sport Premium 3
USA, NHL, Viaplay
01:00 - Buffalo Sabres - Seattle Kraken
01:00 - Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings
01:00 - Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks
01:30 - New York Islanders - Vancouver Canucks
02:00 - Nashville Predators - Anaheim Ducks
02:00 - St. Louis Blues - Florida Panthers
02:00 - Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets
02:30 - Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers
03:00 - Arizona Coyotes - Boston Bruins
03:00 - Calgary Flames - Ottawa Senators
///Snooker///
13:45 - Turniej Masters w Londynie - mecz: Judd Trump - Kyren Wilson, Eurosport 1
19:45 - Turniej Masters w Londynie - mecz: Neil Robertson - Barry Hawkins, Eurosport 1
#mecz