Wpis z mikrobloga

Kurde, ten przypadek TV Republiki jest naprawdę ciekawy. Ich zasięgi i przyrosty, są imponujące. Sam YouTube to jakiś wystrzał w kosmos.

Ciekawi mnie to, ale jest to też dowód, że w 2024 roku, telewizja nie jest już ważna. Wyborca znajdzie informacje jak będzie chciał. Teoria o "dziadkach" co nie obsługują TV, też raczej do lamusa się nadaje.

Nigdy bym nie pomyślał że realnie ktoś będzie to oglądał i będzie to jakaś siła. Jak widać jest w kraju duża potrzeba na silne prawicowe media.

link do artykułu
#tv #youtube #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Bad_Wolf: A przeczytałeś artykuł zanim napisałeś swój jakże ciekawy i merytoryczny komentarz?

Rozumiem że w telewizorze odpaliłeś TV Republika i dołączyłeś do ponad 160k ludzi oglądających ich kanał w dniu badania dla beki? A może jesteś jednym z 250k subów które im wpadły w rekordowym tępie? Zapewne też dla beki dołączyłeś do 6m wyświetleń jednego dnia, a codziennie dla beki oglądasz i wybijasz im 2,5-3m wyświetleń.

Nie widziałem że w Polsce
  • Odpowiedz
  • 0
@Bad_Wolf: A dopiero teraz wbiłem na Twój profil i widzę że jesteś trollem. No cóż, zawsze zapominam sprawdzenia przed opisywaniem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Bad_Wolf: Czyli trafnie trafiłem i Cię zabolało że szkoda na Ciebie czasu, dlatego dalej wyłeś. Jeżeli natomiast mówisz o zaklinaniu rzeczywistości to właśnie świetnie udowodniłeś jak to sam do tej grupy należysz :) Ale to nie są na szczęście już moje zmartwienia.
  • Odpowiedz
@RafDan: Zobaczymy za miesiąc i wtedy będzie można lepiej to przeanalizować bo póki co ciężko o analizę czym ten skok jest spowodowany, czy to ciekawość ludzi, oglądanie dla beki, czy coś więcej.
Siadanie na butli Magicala też wielu oglądało, a Republika nie niesie ze sobą większej wartości więc kto wie ilu fanów 'sztuki nowoczesnej" zaczęło oglądać nowy stream.
  • Odpowiedz