Wpis z mikrobloga

@eldoopa Wiem Nic do kościoła nie mam tak samo do religii po prostu bawi mnie to że niektóry prawicowy (nie wszyscy) wszystko co się nie zgadza z ich podglądamy nazywają "lewactwem" druga strona też to robi nazywając wszystko co im nie pasuję "prawactwem" generalnie to polecam bym niektórym ludzia otworzyć się na inne poglądy i przestać wszystko nazywać "lewactwem" lub "prawactwem" co im nie pasuję
@n3ssunostaguardando

Wygodnie nie stara się zanadto, by wiernych z błędu wyprowadzić. Ale muszą tam kołpakować, gdy słyszą o ewolucji małp,


Nie stara się bo to nie ma sensu jak ktoś nie wierzy w teorie ewolucji to nawet jak mu kościół powie że jest prawdziwa to i tak nie uwierzy nawet jakby sam papież to powiedział (Co chyba zrobił) to i tak nic by nie pomogło i nie pomaga resztą Teoria ewolucji jest
@power-weak: To Darwin był lewakiem?

A kreacjonizm to propagują fundamentaliści protestanccy. U nich jest zasada, że Biblię trzeba czytać dosłownie. I tak zupełnie przypadkiem płaskoziemcy to też to samo środowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Umysły niereformowalne. Prędzej Stańczyka na obrazie Matejki przekonasz, żeby się uśmiechnął niż dotrzesz do ich mózgów. Zabetonowani na amen. A podstawowy ich argument to pytanie - Czy ktoś widział ewolucję?