Wpis z mikrobloga

Tak sobie czasem słucham lub oglądam #meczyki i #kanalsportowy i mam wrażenie że ja nieraz inne mecze oglądam. W ostatnim programie o #ekstraklasa któryś "ekspert" posunął się do stwierdzenia że Wszołek to jest przekozak.
Eksperci by też nie zwalniali Zielińskiego z #cracovia i odniosłem wrażenie że Szulczek to najlepszy trener w Ekstraklasie.

Ja wszystko rozumiem, ale Wszołek odbił się od Unionu Berlin, i to nie tego kozackiego z ubiegłego sezonu, tylko przeciętnego wtedy.
Teraz coś tam pokazuje, ale to tylko Legia i tylko eklapa.

Trzymanie Zielińskiego za wszelką cenę też jest dla mnie niezrozumiałe. Przez Cracovia ma lepszy skład, niż na bronienie się przed spadkiem.

Co do Szulczka, to też nie rozumiem zupełnie fascynacji nim. Ok, Warta jest biedna, ale absolutnie nie gra ponad stan.
#mecz
  • 2
@Wacek7777 Jako kibic Cracovii nie zgodzę się. Zieliński nie dostał przed sezonem żadnego transferu który by podniósł jakość zespołu a do tego odszedł podstawowy środkowy obrońca. Jedynie doszło dwóch obrońców Hoskonen oraz Glik który jest totalnie bez formy po takim czasie na przygotowanie. Dodatkowo długą pauzę ma Rasmussen czyli też podstawowy środkowy pomocnik i nikt nie przyszedł na jego miejsce. Spójrz na naszą ławkę rezerwowych, praktycznie nie ma kto wejść z ławki
ale to tylko Legia


@Wacek7777: Pisząc takie słowa wobec "dziennikarzy" i "ekspertów" piłkarskich to prawie jakbyś obraził Allaha w centrum Teheranu. Przecież w październiku to każdego z polskim obywatelstwem piłkarza legii wpychano do kadry w tych gówno programikach.

A Wszołek to taki Starzyński, tylko gorszy. Niezły ligowiec, kiepski piłkarz. Gdyby odchodził za granicę z Zagłębia Lubin albo Górnika Zabrze i wrócił z podkulonym ogonem to wyśmiano by każdego kto za jedną