Wpis z mikrobloga

Jeśli zawsze marzyłeś o oczyszczeniu naszego kraju z przestępczego, zdemoralizowanego elementu to dziś mam dla Ciebie małe zadanie. Możemy zrobić COŚ i możemy przekonać się, czy COŚ możemy.

Ostatnio sprawdzałem na FB, co tam u kolegi, z którym chodziłem do gimnazjum. Okazało się, że lubuje się on w "polskim rapie". Kliknąłem losowo na jedną z piosenek i było to "Milczenie jest złotem" od ekipy występującej pod nazwą INCOGNITO. Postanowiłem przesłuchać do końca. Okazało się, że panowie występujący w teledysku bezpośrednio zachwalają kryminalne życie, nazywając to ambicjami i byciem "prawdziwym". To tak w skrócie; wiadomo, o co chodzi. W sekcji komentarzy oczywiście masa młodziaków "dających propsy" swoim idolom - wyraźny dowód na to, że rośnie nam kolejne pokolenie gangsterów, anarchistów, mafiozów i innych wymuszaczy i kłamców.

Moja prośba do wszystkich ludzi dobrej woli: jeśli posiadasz konto na YouTubie to napisz tam komentarz krytykujący przekaz tych "artystów" i zachęcający młodzież do szukania innych wzorców. Musimy przejąć sekcję komentarzy pod tym utworem. To nie powinno być trudne. Zachęcam również do zgłaszania kanału INCOGNITO jako "Treści krzywdzące lub szerzące nienawiść".

Link: https://www.youtube.com/watch?v=-m5Q3KpYgD8

Pozdrawiam serdecznie!
Ciernik
ciernik - Jeśli zawsze marzyłeś o oczyszczeniu naszego kraju z przestępczego, zdemora...

źródło: 44444445

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Rap snitches, telling all their business
Sit in the court and be their own star witness
Do you see the perpetrator? Yeah, I'm right here
  • Odpowiedz