Wpis z mikrobloga

Czemu współczesny świat dba tylko o kobiety?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu nikt nie dba o prawa mężczyzn?
Czemu Europa jest tak skrajnie lewicowa?
Czemu mężczyźni nie mogę stworzyć własnego który zadba o prawa mężczyzn ?

#feminizm #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabawnytypek2000: mężczyźni mieli około 6000 lat udokumentowanej historia na rządzenie wszystkim i wszędzie. Kobiety mają prawa wyborcze od jakichś 100 lat i chłop ma czelność pisać jak to mężczyźni mają ciężko XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Zabawnytypek2000:
Proste. Od wielu pokoleń ruscy mają ludzi wpływów, śpiochy i agentów kreowania opinii na Zachodzie.
Niszczą struktury społeczne od wielu lat, fałszują historię i prowadzą do erozji społeczeństw.
Wojna niejedną ma postać.

Załapałeś się na okres niezłego bajzlu
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: XDDDDDDDDDDDDDDD
Jeżeli ruscy wprowadzają na zachodzie demokrację, feminizm i państwo socjalne to chyba muszę zmienić moją opinię o Rosji o 180°. A masz jakieś dowody czy tylko tak z dupci gadasz?
  • Odpowiedz
@xdTM: co ma to ma wspólnego co było kiedyś to co jest teraz ogólnie mężczyźni i kobiety dostały prawa wyborcze w tym samym roku w Polsce w 1918nsatym więc to co mówisz to nie prawda było tak że tyko uprzywilejowana grupa około 2 procent społeczeństwa mogło głosować fakt byli to mężczyźni. Ale przecięty mężczyźni i kobieta 150 lat temu mieli gorzej niż kto kolwiek z nas i nie mieli praw
  • Odpowiedz
@Zabawnytypek2000: jak chcesz patrzeć tylko na to co jest teraz to kobiety zarabiają nadal za tą samą pracę na tym samym stanowisku mniej niż mężczyźni, mają ciężej awansować i zajmują mniej stanowisk najwyższych rangą.
Czyli to nie mężczyźni mają #!$%@? tylko nadal kobiety.
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: nie wiem co Ty tam mruczysz pod nosem ale jak kochasz patriarchat to nie ma dla Ciebie lepszego miejsca niż właśnie Rosja, będziesz się czuł jak w domu. Bon voyage
  • Odpowiedz
@Zabawnytypek2000: pobór wojskowy i wiek emerytalny zgoda, jest nie fair dla mężczyzn. Sądy rodzinne nie wiem a parytety dla kobiet to próba wyrównania nierównej gry.
  • Odpowiedz
nadal za tą samą pracę na tym samym stanowisku mniej niż mężczyźni


@xdTM: A czy pracują tyle samo co mężczyźni???Jeśli tak powinny dostawać tyle samo.

a parytety dla kobiet to próba wyrównania nierównej gry.


Tylko,że to wyrównanie na siłę bo nie wiesz czy ta osoba ma odpowiednie kompetencje do danej pracy czy stanowiska
  • Odpowiedz