Wpis z mikrobloga

Nic mnie nie denerwuje w Polsce tak jak wiecznie zamknięte sklepy przez gównoswieta z dupy (+ niedziele) Nawet na głupiej Ukrainie i to w trakcie wojny sklepy są otwarte 24/h (w święta + niedziele) Im jestem starszy tym bardziej rozumiem Januszy, którzy robią zakupy na zapas nawet jak to tylko dwa dni. Nie każdy ma Żabkę w promieniu 100 metrów, lub chce tam przepłacać za podstawowe produkty
#patologiazewsi #polska #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 18
@JohnnyPomielony: ludzie robią duże zakupy nie dlatego, ze dziś jest wszystko pozamykane, tylko dlatego żeby codziennie nie łazić po sklepach. a ze jest kumulacja o pewnej godzinie, to wówczas jest wszędzie pełno klientów. byłem wczoraj w 3rz-ech (@paliwoda) sklepach około godziny 12du-ej (@paliwoda) i wszędzie było pusto. a w jednym supersamie była tylko jedna kasa otwarta i 2 osoby w kolejce. no i towaru wszędzie full. jak pojeździsz około 21 -rszej
@JohnnyPomielony: szpital jest finansowany przez państwo, płace podatki na to, czyli jakby mam szpital a nawet kilka;], nie musze otwierać drugiego, wiec nikt mi tak nie powie. Ty kup sklep. Poza tym, złamana noga to co innego niż chęć wypicia harnasia.
@Marcepanu: Widać że picie Harnasia wyrządziło jakies skutki w Twoim mózgu, może spróbuj odstawić? Jeśli robimy wolne niedziele handlowe dla kasjerek bo bidulki przecież takie zapracowane, to wprowadźmy je również w innych instytucjach, policjant czy strażak też ma rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze też możesz zmienić pracę, jak Ci się praca na kasie nie podoba, roboty w tym kraju jest full