Wpis z mikrobloga

Witam

Mam prośbę, czy ktoś z was byłby mnie w stanie wesprzeć finansowo? Jeśli chcecie szczegółów, to znajdziecie je w zbiórce, tak jednak - jestem osobą z wadą serca oraz wadą słuchu od urodzenia, a w wieku 24 lat przeszedłem dwa udary, przez które na nowo musiałem uczyć się pisać oraz mówić (strasznie się jąkałem) oraz w 2020 miałem zawał, który sprawił że się poddałem i utonąłem w depresji (jakbym nie miał jej już wcześniej, po ,śmierci siostry).

PS Tak, próbowałem składać papiery na ochronę itp. Tak, byłem u psychiatry, lecz po piątej dawce nowych leków się poddałem. Jeśli ktoś ma inne pytania, to walcie, a chętnie odpowiem.
PPS Tutaj link do mojej zrzutki, w której możecie się dowiedzieć więcej - https://zrzutka.pl/z/januszkochakino

#zebrajzwykopem #gownowpis #nocnazmiana
hacerking - Witam

Mam prośbę, czy ktoś z was byłby mnie w stanie wesprzeć finansowo?...

źródło: ITZd59T

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Twój wpis wyświetlił mi się od razu po ukończeniu mojego podobnego na innej stronie. Nie zbieram hajsu, ale też mam problemy zdrowotne (mniejsze niż Twoje) i dołek psychiczny z tego powodu. Głupio zwracać na to uwagę, ale na tej karcie potwierdzającej zawał nie masz zaznaczonego zawału ani w rozpoznaniu, ani w EKG. Nie twierdzę że kłamiesz, wiem jak jest, ciężko czasem adekwatny papierek dostać. Mogę zapytać jak radzisz sobie na co dzień
  • Odpowiedz
  • 0
@shiori: Nie mam żadnego strachu przed śmiercią, ponieważ miałem siostrę, która zmarła w wieku 4 lat z winy lekarza, więc od tego czasu, nie dosyć, że nie pamiętam dzieciństwa, a więc czasu, gdy ona żyła, tak do tego nie przejmuję się tym, że szybciej umrę.
Mimo wszystko wiem, że dożyję do 40, max 50 z powodu stanu zdrowia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Smt1: Dzięki, postanowiłem wrzucić swój wpis o normalnej porze, ale zobaczymy ile hejtu na mnie pójdzie i czy mi to pomoże, nim 20 dostanę rentę :D
  • Odpowiedz