Wpis z mikrobloga

Niski wzrost, zakola, brzydka krzywą morda - to winowajcy mojego przegrywu. Ludzie mną gardzą i mnie prześladują za wygląd. Jestem dyskryminowany na każdym polu. To jest właśnie klątwa bycia brzydkim, najgorsze co może spotkać człowieka. Przez wszystko co mnie spotkało że sttrony ludzi jestem dziś zgorzkniały i toksyczny. Każdemu życzę źle i do nikogo się nie odzywam. Przez większość czasu udaje że nie istnieje żeby uniknąć prześladowań mojej osoby przez Julki, chadow, oskarkow itd.

#przegryw #blackpill
  • 5
@kamsher: No i to wystarczy bo żadna kobieta nie pozwoli żeby położył się obok naprawdę brzydki facet więc moim zdaniem bez sensu jest takie umniejszanie samemu sobie.
Już taki kontakt z kobietami oznacza, że masz jakiś potencjał więc w takim przypadku warto looksmaxować i to nie tylko dla kobiet tylko ogólnej pozycji społecznej.
To tylko moje smęty, ogólnie to myśl jak chcesz.
@kamsher: znajduj osoby, które twoja brzydotę widzą jako ładnego człowieka. Proste, innej rady Ci nie można dać. Ja np. brzydki nie jestem (aż tak) ale za to przytyłem i mam wiele innych wad i problemów. I jak mam stany depresyjne to wszystko widzę tak jak Ty piszesz. Wręcz w lustrze widzę dosłownie siebie jako brzydkiego człowieka jak mam gorsze dni. To co piszesz podchodzi pod depresję. To się leczy, pracuje nad