Wpis z mikrobloga

Wiele młodych osób głosowało na PO i 3D, ponieważ mieli dosyć PRL-u w handlu, kosmicznych cen mieszkań oraz programu PiS na swoim. Jednak co młodzi otrzymują w zamian? Cały weekend bez handlu, patologiczny program mieszkaniowy przepisany od PiS, a jedyne, czym się zajęli, to podmienianie ich na swoich, czyli mamy PiS-bis.

#bekazpisu #bekazlewactwa #polityka #polska
  • 20
  • Odpowiedz
@fat-cartman: ja głosowałem na 3D, a właściwie na PSL bo jestem psychofanem Kosiniak-Kamysza.
Jak Kosiniak-Kamysz się na coś zgadza to ja też, jak Kosiniak-Kamysz coś popiera to ja też, zawsze jestem z Kosiniak-Kamyszem.
  • Odpowiedz
Wiele młodych osób głosowało na PO i 3D, ponieważ mieli dosyć PRL-u w handlu, kosmicznych cen mieszkań oraz programu PiS na swoim. Jednak co młodzi otrzymują w zamian? Cały weekend bez handlu, patologiczny program mieszkaniowy przepisany od PiS, a jedyne, czym się zajęli, to podmienianie ich na swoich, czyli mamy PiS-bis.


@fat-cartman:
O widzę że wiesz co myślą wszyscy wyborcy PO, 3D, cóż za piękne nadprzyrodzone moce, umiesz też wchodzić przez
  • Odpowiedz
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam:
Nauczycielka wchodzi do klasy i oznajmia: "80% z was to idioci, którzy nie zaliczą". W odpowiedzi, Jasiu mówi: "Co za idiotka, przecież nas nawet tylu nie ma". Zastanawiając się nad tym,
jak można stawiać znak równości pomiędzy 'wielu' a 'wszyscy' w sumie to smutne Jasiu
  • Odpowiedz
Wiele młodych osób głosowało na PO i 3D, ponieważ mieli dosyć PRL-u w handlu, kosmicznych cen mieszkań oraz programu PiS na swoim. Jednak co młodzi otrzymują w zamian?


@fat-cartman: Większość wyborców opozycji głosowała za likwidacją pis bo miała dość tego mentalnego #!$%@? na szczeblu rządowym. Reszta jest drugorzędna, a plan główny w realizacji, także git malina ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Wiele młodych osób głosowało na PO i 3D, ponieważ mieli dosyć PRL-u w handlu, kosmicznych cen mieszkań oraz programu PiS na swoim


@fat-cartman: większość co głosowała na innich niż pis, to miała zwyczajnie dosyć pisu i ma teraz #!$%@?, bo pisu nie ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@fat-cartman ci z trzeciej nogi to głównie myslą co by tutaj podkręcić by zarobić a się nie narobić i żeby wszystko zostało tak jak jest, jedyne co bawi to ich wyborcy, jak można wybrać PSL, wyjątkowy brak jakiejkolwiek cząstki RIGCZu.
  • Odpowiedz
@fat-cartman: nie wiem ile masz lat, ale już w 2007r. ludzie wiedzieli jaką patologią jest pis. W 2015 roku wygrali tylko bo PO było za nudne i normlane inaczej mówiąc wypaliło się. Oczywiście zmiany w polityce są dobre i potrzebne, ale nie zmiany na pis, przez ostatnie lata pokazali, że systemowo niezdolni jako partia do sprawowania normlanych rządów.
  • Odpowiedz
jak można stawiać znak równości pomiędzy 'wielu' a 'wszyscy' w sumie to smutne Jasiu


@fat-cartman: Skoro uważasz, że wiesz jak myślała część X to pewnie wiesz, że część wszyscy-X myślała inaczej. Czyli musisz wiedzieć co myśleli wszyscy skoro wyciągasz takie wnioski. No chyba, że tak tylko #!$%@? bo gówno wiesz.
  • Odpowiedz