Wpis z mikrobloga

Czyli to co myslalem sie sprawdza. Cfelicki za grosze przejmie mieszkanie, Mario wyladuje w DPSie jakims razem z Jasskiem ale najpierw na odwyk i dziekuje. Kiedys cos bylo ze Mario cos Cfelickiemu podpisal jak kamery byly off- ciekawe co to bylo. A @plazma co tak milczysz? Wydaje mi sie ze cuckold cos wie. Ile Ci dal Cfelicki za milczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 31
  • Odpowiedz
@Asmodeus1212: ja rozumiem i wiem jaki jest proces doprowadzania mieszkania do stan u bardzo dobrego, ale bardziej zastanawia mnie to co trzeba mieć w głowie żeby czyhać na mieszkanie menela, które jest jedyną rzeczą jaką posiada
  • Odpowiedz
@XYZ91:
Skąd wiadomo czy nie przyszli z notariuszem?
Nawet posprzątane na ten dzień wtedy było,a menele ogarnięci.
Wałkowaliśmy wtedy ten temat tutaj
  • Odpowiedz
@BelphegorPrime: E no co Ty, notariusz przyszedł na melinę za 100zl (ten Wasicki nawet na karmę dla psów nie miał i go matka zjsbala, że siedzi z menelami jak to jeszcze oglądałem) i przepisał mieszkanie w obecności prusaków i zaszczanego Jacy na Wasickiego. Wgl bez przypalu i zajebiście prawdopodobne xDD jakie tu łby siedzą to koniec
  • Odpowiedz
@Bumbum98: @XYZ91 @BelphegorPrime
Wy sami jesteście przyyebani xD
PRAWO NA DZIEŃ DZISIEJSZY MA MARIUSZ!
NIGDZIE,NIGDY! NIKT NIE NAPISAŁ, ŻE MIESZKANIE NIE JEST JUŻ JEGO.
Ja pisałem kiedyś...
ŻE MOGŁO BYĆ TAK, ŻE MOGŁA ZOSTAĆ SPISANA JAKAŚ UMOWA MIĘDZY CWELICKIM A MARIUSZEM!!!
ŻE...
W ZAMIAN ZA JAKĄŚ "POMOC" "OPIEKĘ" PRZEZ CWELICKIEGO NAD MARIUSZEM!
MARIUSZ PO ŚMIERCI PRZEKAZUJE JE W "PODZIENCE" CWELICKIEMU.
I tyle w temacie!
  • Odpowiedz
@LenoV12: #!$%@? chłopie ty wiesz jak działa prawo związane z nieruchomościami? Jakby taka wiążąca prawnie umowa była to byłby wpis z tym związany w dziale III księgi wieczystej, a tam gówno na ten temat jest.
  • Odpowiedz
@XYZ91: @BelphegorPrime
No i ok
No i w czym problem?
Wtedy napisałem,że mogło tak być.
A co to 100zl.
Z racji problemów w poruszaniu się Mariusza, mogło to się odbyć w domu.
Nawet ślub możesz wziąć w domu.
Gdy to było podpisywane,to tam prusaków nie było. A na ten dzień było wszystko ogarnięte.
Sobie przypomnij jaka organizacja była na ten dzień.
Że wszyscy się pruli,żeby niczego nie podpisywał
  • Odpowiedz