Wpis z mikrobloga

@JI_Gorki: Polecam wczytać się w hipotezę oofy doofy którą akurat blackpillowcy obalają ale uważam, że jest prawdziwa - wiele kobiet zwłaszcza po badboyach wybiera faceta którego może kontrolować. Oczywiście jest to tymczasowe bo faceci oofy doofy są nudni na dłuższą metę.

W redpillu miałeś teorię że laski działają jak sinusoida - badboy -> beciak -> badboy beciak. Rollo miał zresztą ten słynny diagram, który +- jest prawdziwy.
  • Odpowiedz
W redpillu miałeś teorię że laski działają jak sinusoida - badboy -> beciak -> badboy beciak.


@janciopan: Osobiście zgadzam się z tą hipotezą i samemu nazywam to "sinusoidalne randkowanie kobiet". Warto zwrócić na to uwagę, że zawsze PIERWSZYM i OSTATNIM facetem jakiego będzie chciała kobieta to przystojny, dynamiczny badboy. Trzeba jednak pamiętać, że sam wykres bardziej przypomina sinusoidę niż nią jest - okres randkowania z beciakiem jest innej długości niż
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: Ja bym jako ps dodał też jedną rzecz - beciak/oofy doofy nie jest wcale dobrym ojcem. Problem z młodymi kobietami, że są takie wulgarne, często mają problemy psychiczne i tak dalej to efekt ojca którego nie było albo wlaśnie ojca oofy doofy. Wiem co mówię bo mój ojciec to też oofy doofy. Jak były problemy to matka je rozwiązywała bo ojciec bał się konfrontacji.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: W ogóle sposób w jaki ona to mówi i te laski w komentarzach to wielkie xD Nerd jest dobrym chłopakiem bo będzie CIEBIE kochał całą, bo CIEBIE nie zdradzi, bo będzie doceniał TWOJE najmniejsze gesty, bo jest inteligentniejszy i będzie miał dobry zawód aka dobry hajs.

Wszystkie zalety nie są zaletami tych osób tylko zaletą w kontekście korzyści dla tych lasek xD
  • Odpowiedz
@janciopan: Ja się z nią kompletnie nie zgadzam… jestem zdania, ze jeśli chodzi o wiernosc to na pewno szybciej zdradzi niedowartościowy przegryw, niż fajny, zadbany facet bez kompleksów ;)
  • Odpowiedz
Ja się z nią kompletnie nie zgadzam… jestem zdania, ze jeśli chodzi o wiernosc to na pewno szybciej zdradzi niedowartościowy przegryw, niż fajny, zadbany facet bez kompleksów ;)


@Mamaboss: Przy obecnym rynku typowy "przegryw" nie będzie miał z kim zdradzić.
  • Odpowiedz
@janciopan

Ja bym jako ps dodał też jedną rzecz - beciak/oofy doofy nie jest wcale dobrym ojcem.


Z drugiej strony ojciec dominator to też może być niedobre dla dziecka, bo taki może je wręcz gnębić przez całe jego dzieciństwo i poniżać, najgorzej jak do tego jeszcze geny przekaże #!$%@?.
  • Odpowiedz
@janciopan

Tak, ale wydaje mi się, że w Polsce to właśnie te dwie wersje były najpopularniejsze, albo ojciec pantofel usłużny matce łagodny jak baranek, niezdolny do konfrontacji, niemający wpływu na dzieci, albo taki właśnie dominator, co wszystkich trzymał krótko i bardziej był w rodzinie tyranem, gdzie wszystko musiało być po jego myśli, on się nigdy nie mylił według niego i nawet jak zrobił coś źle to nigdy nie była jego wina
  • Odpowiedz