Wpis z mikrobloga

#danielmagical obydwa kółka chorej adoracji tj. ci od obsranego modka i transa skrzata, jak i ci od byłego spermiarza plazmy co ślizgał się po klientach swojej pierwszej i jedynej miłości to ten sam rodzaj patologicznego śmiecia ludzkiego, który pucuje się do brudnych i upośledzonych umysłowo meneli czy to z polski czy ukrainy. ich jedyny świat w którym znajdują akceptację jako taką to discordy, memy z czarnymi pałami przeplatane z fujarą jacka i wymiocinami mariusza, znęcanie się nad menelami i upijanie ich, czerpanie niezdrowej przyjemności z cierpienia i 100-200km podróże na melinę żeby zaimponować swoim adoratorom obydwu płci z discordowego czatu. w całej tej aferze pomiędzy obydwoma zwyrolskimi discordami najmniej chodzi o życie menelów
  • 5
  • 0
Dlatego za włodarza ze strimki top było najlepiej, od czasu przejęcia przez tego 2 discorda gdzie siedzi ten zj eb z głosem kastrata , raszei się popsuło i jedynie same robale ratowały streama przed nudą
  • 0
@Alvarez17: jo, nastolatek z dwubiegunówką i schizofrenią. nie jestem pewien czy przeczytałeś mój wpis? według niego - co można dosyć łatwo wywnioskować - najlepiej by było gdyby obydwa discordy wraz z ich członkami poszły do utylizacji a menele zostali odcięci od internetu, wysłani do jakiegoś zakładu zamkniętego dla psychicznie chorych albo, gdy już nic nie pomoże, do utylizacji
  • 0
@grimhzr: chodzi mi o to bardziej że za jego zarządzania było na raszei najciekawiej, nie obchodzi mnie czy był od któregoś z tych dwóch discordów, czy był osobnym podmiotem
  • 0
@grimhzr: czytam, ale nie obchodzi mnie jakaś wojna discordów , zresztą większość tu ma wyje bane w discordy i chce strimy pooglądać