Wpis z mikrobloga

Mirki chciałam coś zamówić na ebayu UK ale niestety nie wysyłają do Polski. Mam koleżankę w wielkiej Brytanii i myślałam, żeby zamówić do niej i po prostu by mi wzięła to jak będzie tu lecieć ale to perfumy i mają 150ML więc nawet z nimi nie poleci bez bagażu. Podobno nie można "flammable" wysyłać poza UK. Jak to załatwić? Macie jakiś pomysł?

#pytanie #brexit #wielkabrytania #uk
  • 6
@Zozo_lek: Inna opcja, ale trochę ryzykowna - jeśli flakon nie jest jakiś duży, to nakleić na niego naklejkę z napisem "100 ml", tak żeby zakryłą oryginalną etykietę. Ludzie w security check nie wiedzą, ile pojemności ma dany pojemnik, więc po prostu patrzą na etykiety. Z doświadczenia wiem, że pojemniki po 150-200 ml można spokojnie przenieść przez kontrolę o ile jest na nich napisane 100 ml.
@Zozo_lek no to w takim razie jak Kwiatosz napisał. Niech koleżanka zamówi Ci te perfumy i wyślę paczkę Januszobusem, na pewno jakiegoś przewoźnika zna. Najlepiej kup jeszcze sobie coś żeby nie wysyłać samej perfumy bo to się nie kalkuluje, chyba że koleżanka ma coś do wysłania do PL