Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mireczki!
Wykop niejednokrotnie udowadniał że jest tutaj sporo ludzi dobrego serca - po świętach mam mocno uszczuplony budżet, a przydarzyła się nieprzyjemna sytuacja podczas zabawy z psem - zniszczyłem telefon. Czy ktoś z was nie ma może jakiegoś starego, dawno nie używanego telefonu? Potrzebuje tylko zalogować się do maila + wykonywać połączenia, nic więcej, więc to naprawdę może być jakiś gruchot. Oddalbym go 1.02.23
Dojade wszędzie w #krakow gdzie dojeżdża komunikacja miejska. #prosba #ratunku #kiciochpyta #telefony
  • 12
@dawid-hopek: ja naprawdę nie oczekuje najnowszego iphone
Aktualnie cała moja rodzina jest u wujka w USA, ja nie zydze bo chce komuś ukraść telefon, albo go sprzedać, tylko pozyczyc.
Naprawde czytając wpisy niektórych jestem załamany - sam niejednokrotnie pomagałem w różny sposób wykopkom, ale jak widać większość tutaj to kretyni
I uwaga uwaga - znalazł się wykopek który mi chce pomóc :) więc nawet z szamba coś dobrego może wyrosnąć
@dawid-hopek: ja chce pożyczyć telefon na niecały miesiąc :) i co za #!$%@? logika - skoro stać Cie płacić ratę kredytu WXYZ tzn ze równie dobrze stać Cie żeby kupić sobie drona za 50k. No wtf
Mam gorszy okres, odkuje się, jeden mireczek już mi pomógł, ale dodam osobny post na ten temat.