Wpis z mikrobloga

Siema!
Jakieś 2 miesiące temu Velo Bank (dawny Getin bank) wymienił mi karty płatnicze z Getin na velo. Tutaj zaczynają się schody. Karty mam dwie - zielona zwykła debetowa, biała kredytowa. Po dodaniu kart do portfela Apple obie karty wyglądają tak samo, są zielone. Nie jest to jakiś turbo duży problem, ale stare karty wyświetlały się prawidłowo. To samo na innym telefonie, to samo w innym portfelu-Google. Infolinia velo bezradna, support Apple rozkłada ręce ze oni na to wpływu nie mają, a do mastercarda - operatora karty, w sprawach technicznych nie idzie się dodzwonić. Czy ma ktoś z Was podobny problem lub rozwiązanie tego problemu? #apple #mastercard #bankowosc #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu bycie upartym jednak się opłaciło. W stacjonarnym oddziale banku pani wysłała pismo do działu odpowiedzialnego za karty po ok 5 dniach dostałem telefon że dział techniczny to opanował i na następny dzień wykasowałem kartę z portfela i po ponownym dodaniu karty wyświetlają się prawidłowo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz