Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ W NOWYM ROKU!!!( ʖ̯)

Rzadko mam chwilowo okazję zaglądać i pisać, ale uwierzcie mi na słowo…CZYTAM JAK TYLKO MAM MOŻLIWOŚĆ!

Z Waszych wpisów wnioskuję, że emitowane są odcinki w których Clair przyznała się do pocałunku z Adamem w trakcie przyjęć weselnych nowych par! Czyli jest wesoło i coś się dzieje! Nie mam możliwości z Wami tego oglądać…żal mi (,)

Czy Harrison już popłakał się przed świętą trójcą z powodu menstruacji jego żony??? To jest mistrzostwo żenady!

I z uporem maniaka pytam Was o Mormonkę…. Jak oceniacie jej postawę, zachowanie i podejście do innych uczestników?!

Szczerze przyznaje, że ta kobitka działa na mnie jak wirus grypy żołądkowej na jelita ||
  • 9
@Rosalinea: wzajemnie, Rosa :* wszystkiego naj Wszystkim :)
Oglądałam odc.15. Pocalunek wyszedl na jaw :) Har jeszcze nie płakał :D Pewnie za chwilę w odc.16 :)
Mormonka mi nie leży ;) jak pisałam, w tej edycji jest więcej osób, których nie lubię niż tych, których lubię :)
@Rosalinea: Dzięki, wzajemnie i dla wszystkich. Dlaczego tym razem dali tylko jeden odcinek i to z taką ilością "cliffhangerów"? Bezczele.
Nie mogę się doczekać kolejnej żenady Harrisona. Kibicuję mu, żeby pogrążył się totalnie.
Śliczna jest ta nowa Azjatka-modelka, ale dobór jej męża to już tak perfidny zabieg pod dymy, że aż ciężko uwierzyć.
Żal mi jednak Claire. Fajna babka z niej, zachowała się nie fair, ale ma poczucie winy i wyciąga
  • 1
@MajaF1: @Amber_Waves

Młodziaki faktycznie fajną tworzą parę. Ta nowa ładna Evelin i Ruppert to jedna z gorzej dobranych par ever, ale ona będzie miała ogromne pokłady empatii i cierpliwości dla niego. Ta druga para ( nie pamiętam jej imienia ) chodzi mi o pigułę co za męża ma gościa o imieniu Hugo, z nią będą zawsze jakieś krzywe akcje.