Wpis z mikrobloga

Mirki, krótka piłka #sluchawki
Sony WH-1000XM4 czy Sennheiser Momentum 4? Chce słuchawki do pracy (będę ich używał na Teamsowe calle) oraz do sluchania muzyki w jej trakcie lub w podróży, więc zależy mi na w miare działającym ANC. Może coś innego w okolicach 1000 zł, a może taniej? Fajnie by było jakby słuchawki były solidne i wytrzymały kilka lat.
  • 10
  • Odpowiedz
@cotamguwniaki: To są słuchawki konsumenckie. Jeśli mają być do pracy to myślę, że jakieś z ANC Np. Poly https://www.poly.com/content/dam/www/products/headsets/voyager/voyager-focus-2/doc/voyager-focus-2-uc-ug-pl.pdf
Dobre do rozmów bo wyciszają dźwięki z zewnątrz. Więc jak ci bachor w domu drze się czy pies ujada to twój rozmówca kompletnie tego nie słyszy. Ewentualnie jeśli koniecznie konsumenckie i bez Pałąka. To ja polecam Marshall Major IV tylko oryginały a nie chińskie podróby.
  • Odpowiedz
@grzegorz710: W sumie źle napisałem - mam w miarę dobre słuchawki do pracy od moich oprawców (jakieś Jabra, ale na kablu). W ostateczności więc mogę pozostać przy nich jeśli słuchawki "konsumenckie" nie będą się dobrze spisywały. Te Marshalle z tego co widze nie mają w ogóle ANC, poza tym ich design jest paskudny.
  • Odpowiedz
@cotamguwniaki: mam jabra elite 85h - kolo roku i moge polecic, wytrzymale, dobrze calkiem tlumia halas, mikrofon super - bardzo dobrze filtruje szumy z otoczenia. Widze ze teraz maja jakis nowszy model evolve2 85 z niezlymi opiniami.
  • Odpowiedz