Wpis z mikrobloga

  • 0
AKTUALIZACJA - dobra #!$%@?ć to gówno. I tak NIENAWIDZĘ Illustratora. Zrobiłem w nim jeden projekt celem nauki programu a potem nawet wystawiłem do sprzedania na GraphicsRiver szablon, haha! NIenawidze tego shitu do Adobe.
Przeciągnąłem plik projektu do CorelDraw (lub nawet PDF) i przepięknie mi go otworzył, nawet z edytowalnymi czcionkami. Więc w moim ulubionym Corelu sobie wszystko dokończe po małych poprawkach. I bardzo dobrze, nawet lepiej że już nigdy nie wróce do
Nie ma nic o tym błędzie w sieci a to co znalazłem to jakaś bzdura, nawet to co jest napisane nie odpowaida temu co znajduję w menu programu.


@Bunch: Wygląda jak te stronki robione przez boty. Kompletnie bezwartościowe gówno łatwe do wykrycia. Jak jest pięćset paragrafów i lanie wody o jedną pierdołę na którą odpowiedź da się zmieścić w jednym krótkim zdaniu. I na bocznym pasku od cholery rzeczy nie na
  • 0
Wygląda jak te stronki robione przez boty.


@supra107: Włąśnie tak! Też miałem takie wrażenie jakby ktoś tylko zebrał tekst z paroma słowami kluczowymi i wypisał instrukcje na nie wiadomo co (ważne że słowa kluczowe się pokrywają). Tak samo było w np. tym filmie niżej. Najlepszy drugi przykład.