Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, zastanawiam się co lepsze na pierwszy wypad na #divyzwykopem.

Godzina masażu ciałem (przez nagą dziewczynę z handjobem) za 300 pln, czy #seks z divą za 400 pln/h (taką upatrzyłem)?
Bo jakby się zastanowić no to taki masaż powinien trwać całą godzinę, a keks potrwa znacznie krócej, stąd moje zastanawianie się.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Co lepsze?

  • masaż 300 pln/h 49.4% (89)
  • diva 400 pln/h 50.6% (91)

Oddanych głosów: 180

  • 11
  • Odpowiedz
Masaż to raczej godzinę trwać nie będzie. Chwila pogadanki i prysznic przed, to samo po, więc już troszkę czasu odpadnie. W listopadzie byłem pierwszy raz na nuru, div nie planuję (przynajmniej na razie). Tak czy siak to było swego rodzaju przełamanie, także kto wie jak to się potoczy kiedyś. Na pewno w planach mam kolejne wypady na masażyk do tej samej dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak chcesz masaz, idz do normalnej masazystki, masaz w wykonaniu div wyglada tak: sciagnie i pokaze troche cycka i bedzie sie "dotykac rekami" przez 15min ew. zwali ci konia reka, jakby bylo to refundowane z NFZ bez emocji. Idz do tej divy za 400pln bedzie fajnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zależy jak pewnie się czujesz. Jak chęci są, ale słabo z zebraniem się - weź masaż. Tylko co to niby za miasto, gdzie masażyk z ręcznym to 300zł? Nawet w WWA z opcją oralu są lekko tańsze opcje.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja sam niedawno odwiedziłem masażystkę erotyczną, nawet tańszą niż te 300 zł za godzinę i była tak świetna, że nie zamieniłbym ją na żadną inną divę, wiadomo pewnie u innej masażystce niż ta u której byłem tak nie będzie, ale jeśli ja miałbym wybierać, to idź do masażystki, chociażby też nie potrzebujesz ogumienia czy panna raczej spokojnie wyczeka na finał, a nie będzie robić tak, by jak najszybciej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie moge z ludzi, co chodzą do divy na masaz placa 300 zl, a ona jedynie co robi to Hand joba max i pewnie jeszcze nie da sie dotykac, masaz dłońmi i w ubraniu, ew. bieliznie xdd

gdzie normalnie są, za 200 zł gdzie masz całą nagą masazystke, bodytobody ( ociera się piersiami o twoje cialo, dupą itp ) a pod koniec to ci jeszcze loda zrobi, albo hiszpana i
  • Odpowiedz