Wpis z mikrobloga

Ten portal z miesiąca na miesiąc jest coraz gorszy xDD
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrMas bo jak masz cos ciekawego do powiedzenia, znasz sie na czyms to i tak masz wylew hejterskich komentarzy i podwazania wszystkiego o czym napisales. Zazwyczaj w bardzo agresywnej formie przez co psujesz sobie (czasami nawet nieswiadomie) humor. Przykre
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zielony_goblin ja nie mam poziomu, jak chciałam robić kontent mangowy to średnio to wyszło więc porzuciłam moje marzenia o tworzeniu kontentu na temat którego się w miarę znam
  • Odpowiedz
@MrMas już lepiej sobie zasubować interesujące Cię tematy na reddicie, a na wykopie wchodzić tylko po polskie memy. Zniknęły ciekawe tagi jak twórczość kolegi od #starszezwoje* mirko od kilku lat coraz bardziej zajebywane trollami politycznymi

Dawniej była polityka, ale człowiek rozmawiał z kucami, poniekąd sam nim po trosze był xD teraz 90% to jacyś ludzie z mentalem troglodyty i poglądami mocno rosyjskimi albo trolle (głównie pisowskie)

*OP od
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shashek mam konto na redicie, ale muszę jeszcze ogarnąć poruszanie się tam i funkcjonowanie xD moze wtedy się na stałe juz tam przyniosę
  • Odpowiedz