Wpis z mikrobloga

@Marek_Tempe: czyli robisz dla zasady, wspaniale. Taki cichy bohater, który bez tej całej otoczki, odrzucając splendor czyni świat lepszy. Piękne. Takie właśnie wartości powinien mieć prawdziwy facet, ba, to są cechy idealnego ojca. Gdybyś miał chęć, nie naciskam, pokaż co odpisała jutuba, jak mówiłem jestem autentycznie ciekaw.
  • Odpowiedz
@Marek_Tempe: aaaa. Jutuba to nawiązanie do patostreamów ze szkolnej i slowotworstwa Majora, nie każdy musi znać, rozumiem. To jest reupload, więc tym bardziej jestem ciekaw co się dalej zadzieje. Serio, daj mi screeny jeżeli będziesz tak dobry, bo jestem ciekaw jak to się potoczy. Sam chyba to zgłoszę z ciekawości, jeśli mi nic nie wyślesz
  • Odpowiedz
@H_Dworniok2137:

pokaż co odpisała jutuba

Kolego nie kompromituj się już bardziej, i zgłaszaj im więcej tym lepiej, jak wiesz jak, gdzie i umiesz napisać zdanie złożone w obcym języku:) Odbij na dobre w pokoju.
  • Odpowiedz
@Marek_Tempe: nie umiem i nie wiem jak się zgłasza, bo nie miałem takiej potrzeby. Pewnie dowiem się w 10 sekund w Google, jeżeli będę chciał. Kolego? XD nie szukam, nie obrazaj mnie. Obcy język XDczyli znasz angielski? Gratuluję. Zazdro, jesteś gość. Odbij w pokoju.
  • Odpowiedz