Wpis z mikrobloga

@selflessness jak ktos z bukmacherki myśli, że zrobi źrodlo dochodu lub stałego dodatkowego dochodu to (he he) nie wróżę sukcesu. Dlugofalowo na plusie u buka to jest 2% ludzi.

Bukmacherka tylko for fun raz na miesiąc, wszystko inne to uzależnienie i pewny minus.

A ten kupon wyżej jest na 100% zagrany przez kompletnego laika.
@Beszczebelny: masz absolutną rację i kiedyś sam niemal tak zrobiłem. Chciałem postawić 300 złotych na jakiegoś jednego pewniczka o niższym kursie i w razie wygranej… wyszedłbym chyba nawet na minus.

Dokładnie wtedy uświadomiłem sobie, że bukmacherka nie jest dla mnie i już nigdy nic nie postawiłem nawet dla zabawy.
tak ale jak juz stawiać cos tak idiotycznego to wystraczylo postawic 3 kupony po 1500zł, i wtedy nie zalapałyby się one na dodatkoee 10% podatku od wygranej. Nie dosć, że idiota to stawiał to jeszcze amator. Sam sie okradł z500zł


@Beszczebelny: czemu akurat postawic do 1500? powzyej 1500 jest wiekszy podatek czy jak?
@turbine wiekszy podatek o dodatkowe 10% jest od kuponu na ktorym mozliwa wygrana wynosi ponad 2280zł. To jest zapis w polskich przepisach.

Tu ktoś zagrał za 4500 wiec rozbilem to na 3rowne kupony po 1500, wtedy wygrana na każdym wynosilaby dokładnie 1729zł czyli nie łapałaby sie na próg dodatkowego podatku.

Ale np gra za 1950 też spełnia te załozenia bo możliwa wygrana nadal wynosi ponizej 2280.
Beszczebelny - @turbine wiekszy podatek o dodatkowe 10% jest od kuponu na ktorym mozl...

źródło: temp_file232278796664941071

Pobierz
@Beszczebelny: Ogólnie może sama Mańka na siebie przez matkę, nawet Łukaszka czy Najmana na postawiła. Przy tych walkach i takim kursie nie warto było tyle ryzykować, chyba, że ktoś postawił 10 % tego co ma na miesiąc, ale bardziej stawiam, że Mańka postawiła dla sportu część zaliczki na siebie, przez kogoś. Walka piłkarza Wieczystej-ex pokazała. Ja go miałem na kuponie i tylko on mi nie wlazł. Siwy, Wawrzyniak, Mańka, Sobierajski, 2