Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hlebak: Nie wiem mordo, ale napisałeś sam, że walka została poddana xD. Tak czy srak - nieważne czy sędzia o tym zadecydował czy narożnik - walka miała "normalny" (teoretycznie) przebieg i Bu wygrał w cuglach.
  • Odpowiedz
podejrzewam że za kulisami jest tam grubo i mam nadzieje że kiedyś to wyjdzie na jaw.


@hlebak: na bank jest grubo, ale nie sądzę by wyszło kiedykolwiek na jaw, a co do natanka, to widać, że clout nie tak widziało tę walkę, więc obstawiam, że postarają się go udupić. Jeden i drugi powinni mieć bana na freakfighty takie moje zdanie
  • Odpowiedz