Wpis z mikrobloga

#ostatnimarszprodegenachallenge2023 #poker
Update

po b/e poczatku sesji, udalo sie zrobic ft majorsa mikro na kilkadziesiat baksow (hyper 1.10), od razu shot na turbo za 11 z pko, udalo sie doczlapac do headsupa na vs china fieldzie ponad 100 osob z 40 zlapanym w bounty + 100 za 2gie, potem mialem kilka fajnych stackow ktore glownie sam #!$%@? , ostal sie jeden turbos za kilka baksow , chipleader agrofisz z 70bb ja z rakietami otwieram mp na 50-55 bigsach miedzy nami jeszcze jeden flater na ~30bb, reszta foldy spada qqx gram cbett oop flater flatuje fisz raisuje ja calluje flater pasuje, spada x ja czekuje agrofisz overbetallinuje ja wtedy nie rozumuje ze on tu nigdy nie blefuje i go #!$%@? AQ mi pokazuje lecz na river 1outer mi spaduje, na koniec tylko za fiszem finiszuje

br lacznie z 200$ sie zrobil, 20 poszlo na kk tam bedzie atak na mizerny poziom cashow zrobic z 50 i przyatakowac bombpoty omahe + all in or fold holdem, moze trocche rolla rzuce pokerbros i tamtych calkiem innych fiszow niz gdzie indziej na swiecie
zlowrogitur - #ostatnimarszprodegenachallenge2023 #poker
Update 

po b/e poczatku ses...

źródło: brstars

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Koobik No może być ciężko jak się nie jest choć trochę zapoznanym z terminologia pokerową która jest po angielsku a ja tu ĵą sobie spolszczyłem. Hmm ciężkie pytanie w sumie postawiłeś, w skrócie tak, jeżeli się lubi tą grę i chce się stawać coraz lepszym graczem co potem zamienia się na $$$ 80%graczy przegrywa długofalowo 20 wygrywa, z tych 20 tylko jeden procent graczy wygrywa na tyle żeby się z tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Koobik
Dla kogo cienko? Np w kasynach w turystycznyh miejscowosciach większość graczy to gracze rekreacyjni oderwani od jednorękiego bandyty z brakiem zrozumienia podstaw gry
  • Odpowiedz
  • 1
@Koobik poker to nie hazard - gra umiejętności z czynnikiem losowym, myślę że z dobrym nauczycielem człowiek z pierwszej łapanki z logicznym myśleniem i lekkim ogarem matematyki jest w stanie po miesiącu nauki zostać wygrywającym graczem na niskich stawkach w turbo sng
  • Odpowiedz
  • 0
tak ciezko, pisalem to juz lekko zbombiony ogolnie, tak czy siak mysle ze ze jesli jestes zaznajomiony to rozumiesz co tam sie stalo w rozdaniu, rakiety to AA to moze nie jest czesto uzywane w terminiologii no i zapomnialem napisac ze bylo wtedy 5-6 left
  • Odpowiedz