Wpis z mikrobloga

Lolo Drążek to właściwie po co był w tej Kambodży ? Łysy go chyba olał w obawie przed zalaniem formy u Srejle, bo on wykopu nie czyta. Zaraz potem lolo się ewakuował kij wie gdzie (do stolicy ?). No chyba że to był tylko taki wypad, żeby się wyszaleć bez gumy z małolatami z dżungli, bez żadnych konsekwencji (poza pewnym kalafiorem na pytongu, ale u niego to zgaduję już nie problem), bo plemienna nałożnica jest w ciąży.
#raportzpanstwasrodka
  • 9
  • Odpowiedz
@darth_invader: Też się nad tym zastanawiałem - Lucek go zapowiadał pare razy na swoich gniotach,Może że Lolo Drążek liczył na wynajęcie pokoju u Lucjana na dłuższy okres czasu, a jednak Lucjan poczytał wykopków przestraszył się że mu Srejlusie wystuka i Lolo Drążek musiał się zawijać spowrotem na Slamsy bo hotele w KamboRaju nie tanie.
  • Odpowiedz
@darth_invader: wydaję mi sie, ze probowal uciec sprawdzając czy warto zostać w Kambodży. Ta historia zatoczyła koło. Gdy Journey zaszła w ciąży też się Tułał. Malezja, Tajlandia, Bali.... Kambodża w porównaniu do filipin jest uwsteczniona, poza tym plemienna żona czując brak stabilności płakała w komentarzach za Damianem.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: też myśle że chciał uciec. Sprzedał auto, czmychnął do Kambodży a aico płakała pod jego zdjęciami z Kambodży. Okazało się że Kambodża to nie przyszłość dla niego, i zmienił plan. Teraz gowniak będzie zarabiał na tatusia.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Na pewno plemienna mamusia córeczkę przekonała, że do stabilności domu na kurzej łapce w zatoce odchodów jest potrzebny jej biały sponsor, szczególnie jak akurat posiada trochę kasy za zbiórkowy samochód. Wtedy Aiko zaczęła płakać pod komentarzami i tydzień później Lolo Drążek całuje brzuszek. Niech im się darzy.
  • Odpowiedz
Na pewno plemienna mamusia córeczkę przekonała, że do stabilności domu na kurzej łapce w zatoce odchodów jest potrzebny jej biały sponsor,


@theguiltlessgrandeur: to na pewno - oni go lubią dopóki ma kasę i ich sponsoruje. Z resztą trzeba być desperatem żeby pchać się w gold diggerki z kraju trzeciego świata (wiadomo że można też źle trafić przez brak wiedzy bo są też normalne dziewczyny z dobrych domów, ale do ch.ja Wacława
  • Odpowiedz
są też normalne dziewczyny z dobrych domów, ale do ch.ja Wacława ze slamsów w oparach gówna i trzydziestoletnich babć nic innego nie będzie


Dokładnie, sam mam żonę z Filipin, ale mieszkamy w EU. Zona chodzi do pracy a dziecko rośnie w normalnych warunkach. Filipiny nadają się na urlop, a nie zakładanie rodziny, szczególnie jeśli jedyne co możesz zapewnić dziecku na przyszłość to slamsowe opary gówna i wypociny muzyczne, których nikt nie kupuje.
  • Odpowiedz