Wpis z mikrobloga

@Tiab: Napisze ci fajne rzeczy, ale to od ciebie zależy, co ci się spodoba xd nie musisz brać każdej. Ja nie mam ani jednej, ale moi znajomi mają:
- Smart grzejniki, sterujesz myksymalną temperaturą z telefonu, jaka będzie grzana
- Smart Rolety / żaluzje ( jak je zamkniesz, to po mimo dnia w pokoju jest 100 % ciemności i nie widać nawet promienia słońca ( to jest tanie jak na moje
@Tiab: JESZCZE SOBIE PRZYPOMNIALEM WEZ SMART DZWONEK Z KAMERĄ, moja ciocia ma i jak ktos zadzwoni, czy cos to od razu na telefonie widzi kto to z powiadomienia. Takie w wizjerze drzwiach też ludzie mają, że jak ktos zadzwoni to kamera z wizjera przez ktorego patrzysz jest kamera ukryta i robi fote
@Tiab: termostat, czujnik ruchu/otwarcia drzwi - mini alarm/sterowanie swiatlem, zaslony/rolety do sypialni - automatyczne otwieranie przed budzikiem, gniazdko jak trzeba cos fizycznie odlaczac np zelazko, choinke
@Tiab: ja bym się zastanowił nad słabym niebieskim światłem przy podłodze które się zapala na ruch. Ogólnie oświetlenie też może być spoko. Gniazdka "smart" pomogą też sprawdzić co ile prądu zużywa. Jeżeli masz jakąkolwiek instalację emitującą co2 to czujnik do tego.