Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: montowałem ostatnio takie same, często są właśnie poszarpane na końcach, ale to ucinasz sobie ten kawałeczek i jest git. Imo nie ma co tryhardowac na tworzywo bo droższe, chyba że planujesz w nie #!$%@? i podlewać woda to spuchną
@pirones: mówisz, że da się to przyciąć ładnie samemu? Kurcze teraz sam nie wiem, dobrze by było bo te są tanie i poza tymi krawędziami to ładnie się prezentuje czerń, boję się tylko, że będzie ogromny problem z cięciem, skoro nawet u nich przy pomocy zapewne profesjonalnych narzędzi wyszło takie gówno
@Marek_Kodrat: @pirones trochę ochłonąłem i rzeczywiście na stronie piszą, że wysyłają dodatkowo 7cm gratis i nie przykładają się do cięcia brzegów bo podczas wysyłki one i tak łatwo mogą się zniszczyć, a ta biała co wysłali (nie kupowałem jej) to pewnie dla usztywnienia bo jedna listwa mogłaby się łatwo złamać. Tak to jest jak człowiek w emocjach działa. Właśnie miałem zamiar ciąć to wszystko taką ręczną piłą i zastanawiałem się czy
@Soothsayer: #!$%@?, jakoś mi umknęło że pisałeś, sorry. Ogarnąłeś już temat czy potrzebujesz fotek bo jeszcze nie działałeś?
Na razie robię na zaczepy na testa na piętrze, na parterze stwierdziłem że będę kleił.
@pirones: luzik nic się nie stało. Tak, kupiłem sobie ręczną piłę i wychodzi, że elegancko można przyciąć, a nawet jak coś się wystrzępi to papierem ściernym dwa machnięcia i równiutko elegancko wszystko