Wpis z mikrobloga

@DeReFeRencja: syndrom bul dupy dodającego. Jeszcze nigdy w życiu nie miałem bulu dupy o to, że ktoś mi zakopuje znalezisko. Widziałem już wiele osób, którzy się oburzali za zakop, ale ty przerosłaś ich wszystkich.
  • Odpowiedz
Największe i najbardziej przerażające owady na świecie


@DeReFeRencja: Pajęczaki należą do podtypu Chelicerata, a owady do podtypu Hexapoda oczywiście stawonogów. A tak sie tyko czepiam poza tym fajny film.
  • Odpowiedz
@wykop lista użytkowników zakopujących złośliwie, po moim wpisie, w którym neguje nieprawidłowe zakopywanie

Grouplove nie nadaje się 4 min. temu

RageKage nie nadaje się 5 min. temu
  • Odpowiedz
@Broken: @chori: nie nauczycie mnie tak żebym się zamknęła, nie ważne ile mi zakopiec i nie ważne czy @wykop podejmie działania zwiazne z tym zaminpulowany zakopywanie, uwazam, że to co robia niektorzy jest nie fair. Jak cos nie jest spamem to nie zakopujemy jako spam, jak informacja jest prawdziwa, to nie zakopujemy jako nieprawdziwa. A te wszystkie zakopy teraz nie maja nic wspolnego z lubiem czy nie
  • Odpowiedz
@Gacrux: @chori: I co z tego, że jest stracona. Macie radochę? Mnie to wali, nie rozumiecie tego co do Was piszę. Wy macie problem nie ja. Wy jesteście złośliwi, a nie ja. Ja chciałam porządku wy chcecie tylko mi dowalić. Mam nadzieję, że Wam wyjdzie na zdrowie.
  • Odpowiedz