Wpis z mikrobloga

Też ciągle macie jakieś jaja z oledem?
Sprzęt dostałem na gwiazdkę i jak się okazało w mocno zgniecionym kartonie który był nawet przebity na wylot plus po 2 godzinach krytycznie się zawiesił jak grzebałem w ustawieniach...
Więcej opiszę odpisując Wam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#steam #steamdeck
  • 8
@TomgTp u mnie totalnie bez problemów... Naczytałem się reddita o problemach z QC, martwymi pikselami i chu wie co jeszcze, a sprzęt śmiga jak ta lala ¯_(ツ)_/¯

Jedyne problemy jakie były to na stabilnym OS przechodziłem z trybu gry na desktop i vice versa to często się zawieszał. Na sofcie beta problemów nie ma
@gibbs sprawdziłem czy chociaż nie mam martwych pikseli i tu wszystko gra. Jeszcze dodatkowo skasowałem wczoraj plik msi tak jak gość z tego poradnika mówił na 5:17 i przestał mi działać epic.
Mam problem bo nie wiem jak naprawić to żeby znowu działało.
TomgTp - @gibbs sprawdziłem czy chociaż nie mam martwych pikseli i tu wszystko gra. J...
@TomgTp: Działać działa, ale często ma problemy z szybkością transferu po WiFi. Do tego jakość wykonania i użytych materiałów to jedno wielkie xD Bierzesz pada o Xboxa i masz wrażenie, że to produkt premium kilka klas wyżej w porównaniu do SD.
@EpicElliot jest progres bo dzisiaj się nie zwiesił a męczony był nawet solidnie. Plastiki ujdą moim zdaniem ale gorzej z niektórymi błędami. Moim hitem jest klawiatura przezroczysta w niektórych miejscach i wtedy tylko gładzikami coś się napisze. Na pulpicie myślałem że dostanę z tym zajoba wpisując e-mail i hasło do epika. (°°
@TomgTp: Jak masz tyle anomalii to zrób mu hard reset, u mnie pod względem software jest raczej stabilnie, w przeciągu miesiąca tylko raz musiałem go wyłączyć na twardo bo złapał freza, a używam go codziennie.
Do tego jakość wykonania i użytych materiałów to jedno wielkie xD Bierzesz pada o Xboxa i masz wrażenie, że to produkt premium kilka klas wyżej w porównaniu do SD.


@EpicElliot: OLED? Chyba nie widziałeś plastików niskiej jakości. Jak dla mnie te użyte w decku są wysokiej jakości. Fakt, pady z Xa to jest kompletnie inna liga, moim zdaniem najwyższa możliwa jakość plastiku, ale mniej na uwadze że Deck musi mieć lekkie
@GokuMK: Mam OLED, dla mnie są niskiej jakości, przyciskam go na łączeniach, przy wylocie powietrza to wszystko trzeszczy, guziki ABXY latają luźno jak w jakiejś grzechotce, ogólnie jest jakiś nieprzyjemny w dotyku i na łączeniach jak przesuwasz palcem to czuć ostre krawędzie. Urządzenie fajne ale jak go wziąłem pierwszy raz w ręce to od razu czułem, że wykonanie jest jak w jakiejś taniej chińskiej zabawce, żeby trochę zniwelować te problemy to
guziki ABXY latają luźno jak w jakiejś grzechotce


@EpicElliot: to fakt. Tu w porównaniu ze starym Deckiem jest regres. Niby nie przeszkadza ale daje odczucie taniości.
Plastik też jest gorszy, ale ja już wolę te 30g mniej i większą baterię.