Wpis z mikrobloga

@DeReFeRencja: trzeba było poprawnie tagować, to bym tego nawet nie widział, bo mam na czarnej liście wszelkie pajęcze i owadzie tagi. A jak jednak coś takiego widzę bo nie ma tagów, to dla mnie jest to właśnie spam. Nie interesuje mnie, czy takie wyjaśnienie przyjmujesz. :P
  • Odpowiedz
@rudy2007: jasne ekspert się znalazł. Zakopiesz dobry dokument, a wykopiesz pewnie muslimy i kotki. Macie naprawdę porypaną logikę zakopywania, ja już nie mogę patrzeć na ten spadający poziom głównej, a Ty nie pomagasz. bo ktoś złe taki wpisał, to jest z dupy wyjaśnienie. Spam ma swoją definicje, nie ma subiektywnej def spamu. Wstydziłbyś się.
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: dla mnie to nie jest dobry dokument, bo nie mogę na takie coś patrzeć. Nie wykopuję muslimów ani kotków więc się odwal i zluzuj poślady. :P Tagi mają swoje przeznaczenie - naucz się ich używać, zamiast uskuteczniać niepotrzebny ból dupy..
  • Odpowiedz
Nie wykopuję muslimów ani kotków więc się odwal i zluzuj poślady


@rudy2007: nie zluzuję :P Wolę jak są napięte :P

Zmieniłem powód zakopu, bo jeszcze zawału dostaniesz, chociaż nie wiem, co za różnica jaki powód.
  • Odpowiedz
@scapegoat: a co to strims? Ten śmieszny portal, gdzie uciekały trolle na banie i emoquity?

@666donovo: w znaleziskach tego typu często już na same miniaturki nie mogę patrzeć, bo wpieprzą jakiegoś wielkiego, włochatego ptasznika. To naprawdę nie moja wina, że dodający nie umieją używać tagów.
  • Odpowiedz